Anasayfa / GENEL / İTtifak!
it2

İTtifak!

16 Nisan’daki Anayasa Referandumu, Almanya’yı gerdi. Merkel ve kuklaları saldırıya geçti. “Hayır” oyu istedi. Kirli ittifakın maskesini TAKVİM indirdi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Avrupa’nın ödünü patlattı. Bütün Türk düşmanları “Hayır” kampanyası başlattı. Almanya ile kuklaları da Türkiye’ye adeta savaş açtı.

Hollanda Başbakanı Rutte, bakanlarımızın ülkesine girişini yasakladı. Gurbetçilere atlarıyla itleriyle saldırdı. Fakat başaramadı. Ankara’nın dostluğunu kaybettiğiyle kaldı.

“HAYIR” cephesinin elebaşı Alman Başbakan Merkel de Türkiye’ye yön çizmeye kalktı. Ülkesinde “Evet” toplantılarını kısıtladı. “Terör yardakçısı” denilince de alındı.

TAKViM ise Merkel’in sicilini mercek altına aldı. FETÖ’cü hainlerden PKK’lı, DHKP/C’li katillere kadar bütün teröristlere ev sahipliği yaptığını ortaya çıkardı. Merkel, morardı.

ALMANYA’NIN TERÖR KARNESİ
PKK: 300’ün üzerinde dernek, düğün salonu ve ‘ şirketten yılda 1 milyar euro Kandil’e akıyor. Gizli servis BND ise silah dağıtıyor.
FETÖ: 30 okul, 200 dernek ve 150 dershane ile hain yetiştirmeye devam ediyor. Darbeci alçaklar da bu ülkede saklanıyor.
DHKP/C: 150 derneği ve 650 militanı var. Almanya’nın tetikçiliğini yapıyor.
TKPP: 800 terörist Almanya’da barınıyor.
TKP/ML: 500 alçak bu ülkede yaşıyor.

it2

-TAKVİM-

MEDYAGUNDEM

truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda …

avrupa

AB’den küstah açıklama

Suriyeli sığınmacıları her seferinde siyaset malzemesi haline getiren AB’nin Genişlemeden Sorumlu Üyesi Johannes Hahn, Türkiye …

merkel3

BİLDiğin Hitler kafası!

Başından beri Türkiye’ye düşmanlığından rant devşirme derdine düşen Alman siyasetçilerin şimdiki hedefi eylüldeki seçimler…. Uzun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir