Anasayfa / GENEL / İşte Sisi’nin fahişeleri!
aydinlik-misir2

İşte Sisi’nin fahişeleri!

Doğu Perinçek’in yayın organı Aydınlık Gazetesi Mısır’daki katliamı meşru gördü. Akşam gazetesinde bugün Mehmet Ocaktan’ın “Sisi’nin fahişeleri” başlıklı yazısını haklı çıkaran manşet Perinçek’in gazetesinden geldi.

Mısır’da Ordu yaptığı darbe sonrası 3. kez sivil halkı katletti. Cunta yönetimi şimdiye kadar ki en büyük katliamını dün gerçekleştirdi.

Adeviye ve Nahda meydanları kan gölüne döndü. İhvan kaynakları, binaların tepesindeki keskin nişancıların ve güvenlik güçlerinin saldırılarında en az 2 bin 200 kişinin hayatını kaybettiğini belirtti. Hükümet ise ölü sayısının ülke genelinde 278 olduğunu savundu.

Bu acı tablonun ardından Türkiye ve dünyada tüm yazılı ve görsel medya Mısır’da yaşanan vahşeti manşetten gördü. İngiliz gazeteleri bile bugünkü manşetlerinde Adeviyye ve Nahda’da yaşananlara katliam dedi.

Ergenekon hükümlüsü Doğu Perinçek’in sahibi olduğu Aydınlık Gazetesi darbeyi meşru göstermek için ‘Silahlı Kalkışma’ya Müdahale’ manşetiyle çıktı.

İşte o manşet:

ULUSAL KANAL’DAN ÇİRKİN YAYIN

Öte yandan Perinçek’in kanalı Ulusal Kanal’da ilginç bir habercilik örneğine imza atıldı. Demokrasi yanlısı masum insanların, Sisi idaresindeki ordu tarafından katledilmesine kayıtsız kalan kanal haberinde, meydandaki demokrasi yanlılarının üzerinden silah ve kurşun çıktığını iddia etti.

MEDYAGUNDEM

perincek

FETÖ ile anlaşan ’Piyonçek’ Almanya’ya yanaşıyor

Süleyman Demirel’in milletvekilinin oğlu olan ve Demirel’in istihbaratçı yaptığı Doğu Perinçek, FETÖ’cülerin sığınağı olan Nazilerin …

bahceli

FETÖ’cü hainlerin yeni sığınağı Aydınlıkçılar oldu

Kayseri mitinginde halka hitap eden MHP lideri Devlet Bahçeli, CHP ve Vatan Partisi’ne sert ifadelerle …

mao

Kızıl Maocularda ‘İT’ ruhu sürüyor

Maocuların yayın organı Aydınlık gazetesi, Abdülhamid Han’a yine hakaret ederek, 1908’de imparatorluğun yönetimini ele geçirerek …

1 Yorum yapıldı

  1. Yazıklar olsun ne diyelim.Demokrasi yanlılarını katleden silahları,tankları göremeyen bu darbeseverlerin değerlendirmesi budur işte.Aynı tabloyu bizim ülkede de yaşatmaya çalışan bu provakatiflerin hevesleri kursaklarında kalınca sisi darbesiyle tatmin olmaktalar.Ne böyle solculuk ne de devrimcilik olur.Alenen darbeciliktir ve asıl diktatörlük böyle düşünceye sahip olanlarındır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir