Anasayfa / GENEL / İşte kaybedenler kulübü
feto-pkk1

İşte kaybedenler kulübü

Almanya, Hollanda, Belçika, İsviçre, FETÖ, PKK, DHKP-C, Can Dündar hepsi bir oldu. Yalanlarla, faşist uygulamalarla hayır propagandası yaptı. İftiralara ve yalanlara en iyi cevabı halk verdi. Türkiye düşmanlarının hepsi Kaybedenler Kulübü’ne adını yazdırdı.

Türkiye’nin cumhurbaşkanlık sistemiyle güçlü bir adım atacak olması yıllarca ülkemizi taşeronlarıyla kullanmaya çalışan Üst Akıl’ı perişan etti. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için “O tamamen Türkiye’yi düşünüyor. Bizden uzaklaşıyor” mesajı veren başta Avrupa olmak üzere tüm Türkiye düşmanları harekete geçti. Faşist yüzünü gösteren Avrupa, Nazi zihniyetiyle Türk siyasetçilere kapılarını kapattı. Hollanda, bir Türk bakanını rehin tuttu. Türk vatandaşlarına köpeklerle saldırdı. Avusturya, Belçika, Fransa ve Almanya da benzer uygulamalar yaptı. Ancak PKK’nın ‘Hayır’ mitinglerine tüm devlet desteği verildi.

‘ÜST AKIL’IN TAŞERONLARI SUSPUS OLDU
17-25 Aralık ve 15 Temmuz’da büyük bir halk tokadı yiyen FETÖ’cü teröristler de türlü yalanlarla sosyal medyada ülkelerini kötüledi. Avrupa’nın kucakladığı PKK da Kandil’den sürekli ‘Hayır’ mesajı verdi. Kandil’in terörist başları Üst Akıl’ın taşeronluğunu yaparak “Evet çıkarsa biteriz” diyerek yandaşlarına arka çıktı. 16 Nisan’da tüm bu Üst Akıl taşeronu terör örgütleri tokadı yedi. Türk milleti kendisine ve ülkesine düşmanlık yapanlara en iyi cevabı sandıkta verdi. Türkiye düşmanları isimlerini bir kez daha Kaybedenler Kulübü’ne yazdırdı.

KAYBEDENLER KULÜBÜ

kay1
Hollanda: Türk bakanı rehin aldı. Seçim kampanyası için Türk vatandaşlarını üzerine köpeklerle saldırdı.

kay2
Almanya: Başbakan Angela Merkel ülkesinde evet propagandası yaptırmayacağını söyledi. Türkiye’ye açık düşmanlık etti. FETÖ’cülere destek çıktı.

kay3
FETÖ: Pensilvanyalı sahtekar önderliğindeki teröristler sosyal medya üzerinden yalan haberlerle Hayır için destek aradı.

kay4

Avrupa Medyası: Almanya’nın Bild, İsviçre’nin Blick, Hollanda’nın Telegraaf gazeteleri, Avusturya’nın Profil dergisi Türkçe manşetlerle Hayır’a destek verdi.

kay5
İsviçre : Parlamento binası önünde PKK’lıların “Erdoğan’ı öldürün” pankartı açmasını alkışladılar.

kay6
Kandil : Teröristbaşları Mustafa Karasu, Cemil Bayık, Duran Kalkan, Murat Karayılan “Evet çıkarsa biteriz” diyerek Hayır oyu istedi.

kay7
Yunanistan : Darbecileri korudu. Darbeye inanmadığını söyledi.

kay8
ABD: YPG üzerinden PKK’ya tam destek verdi.

kay9
Can Dündar : Avrupa’da “Türkiye’de hayır diyenlerin üzerine silah doğrultuyorlar” yalanını söyledi.

MEDYAGUNDEM

kk6

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’nin son ihaneti!

Kemal Kılıçdaroğlu, 16 Nisan’da yapılan referandum için AİHM’e yapılacak başvurunun dilekçesini canlı yayında imzaladı. 16 …

kemalk

CHP’nin 9 yalanına 9 cevap

CHP, YSK’ya yaptığı başvuruda 9 iddiada bulundu, YSK, CHP’nin bu iddialarına 9 hukuki gerekçe ile …

moghe

CHP fena keleklerde; AB Türkiye’ye diz çöktü

Avrupa Birliği Dış İlişkiler Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini yaptığı açıklamada, 16 Nisan’da yapılan Anayasa Değişikliği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir