Anasayfa / GENEL / İşte Gülen örgütünün yalanı, işte o ses kaydı!
cevat2

İşte Gülen örgütünün yalanı, işte o ses kaydı!

MEDYAGUNDEM.COM- Star gazetesi bugün çarpıcı bir haberle, ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit’in Fethullah Gülen cemaatine mensup bazı kişilerin kendisini ölümle tehdit ettiğine dair sarsıcı sözlerini gündeme getirdi.

cevat

Bu haberin gündemde bomba gibi patlamasıyla paralel ihanet çetesi yeni bir yalan haberle Akşit’in o sözleri söylemediğini iddia etti. İddialarını Cevat Akşit’e ait olduğunu ileri sürdükleri bir Twitter hesabına bağladılar.

Ancak gerçeği ses kaydını açıklayarak Star gazetesi deşifre etti.

Star gazetesinin internet sitesinden paralel yalan şebekesine şu haberle cevap verildi:

*****

PARALEL MEDYA YALANLAMAYA ÇALIŞTI AMA…
STAR’da yer alan haber üzerine paralel örgüte yakın medya tarafından Prof. Dr. Cevat Akşit’e ait olduğu öne sürülen sosyal medya açıklamalarının gerçek dışı olduğu belirlendi. Prof. Dr. Akşit’in oğlu Sıddık Akşit, Akşit’e ait twitter, facebook gibi sosyal medya hesaplarının bulunmadığını, hoca adına yapılan açıklamaların Cevat Akşit’ten habersiz servis edildiğini stargazete.com’daki video kaydının üzerine başka bir açıklamaya gerek duymadıklarını söyledi.
Öte yandan paralel yapıya yakın yayın organlarının ses kaydına rağmen haberi yalanlama çabasına girmesi şaşkınlıkla karşılandı.
NOT: Prof. Dr. Cevat Akşit bu söyleşiyi 15 Mayıs 2013 tarihinde STAR Gazetesi’ne verdiğinde, 17 Aralık operasyonu başlamamış, ‘paralel yapı’ ifadesi Türkiye gündemine girmemişti. Akşit Hoca, açıklamalarında ‘paralel yapı’ ve ‘Fethullah Gülen beni öldürmeye çalıştı’ dememiş, kendisini tehdit edenlerin Gülen Cemaati mensubu olduklarını belirtmişti.

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

3 Yorumlar

  1. Bunlar terör örgütü terör! Sayısız suikastın müsebbipleri, azmettiricileri, tetikçileri bunlar, tam Haşhaşiler, Hassan Sabbah bunları görseydi emin olun dudakları uçuklardı. Hassan Sabah’tan da öteye katil bunlar katil! Sayın Cevat Akşit hocanın, bunların talimatlarını kimden aldıklarına dair aralarında bir konuşma geçip geçmediğini de toplumla paylaşırsa memnun oluruz. Saçmalığa bakın; Hodja’alarının yanlış yaptığını kimse söylemeyecekmiş, söyleyemezmiş! Yürüyün lan, daş arabaları!

    Ulan şu konuşmanın neresi gerçek dışı olacak, her şey gün gibi ortada, daha hala odunumun parası demenin ne anlamı var? Çırpındıkça pisliğin içine batıyorsunuz haberiniz yoktur. Yalan dediğiniz zaman yalan mı olacak, neyi kurtaracaksınız, aptal mısınız?

    Lafa bak ‘Cevat Akşit’ten habersiz servis edilmiş’ miş! Haber verilerek yayınladığınız zaman kabullenecek misiniz? Veya haber verilerek yayınlarsanız doğrudur mu demek istiyorsunuz. Hangi gerzek Paralel yapılanma bu açıklamayı yaptıysa aslında suçu kabullenmiş sayılır.

    • Birincisi yorumu yazan gerizekalı, hakaret ederek ancak hakaret görürsün.. senin gibi beyin özürlüler yüzünden bu ülke maalesef böyle… Pislik senin doğduğun yerde başlıyor bi defa.. Bu iddia doğruysa ilk yapılması gereken gidip şikayetçi olmaktır. Ses kaydında 15 yıl önceki olaydan bahsediliyor.. sayın hocamız şayet ki doğru sölemişse neden bu konuda şikayette bulunmamış.. ikincisi; koskoca profesör istese Hocaefendi’ye ulaşır ve durumu sorardı ki neden sormamış? bu röportaj 2013 de yapılmış da neden şimdi sayfaya konmuş? hangi amaç ve saikle? dördüncüsü velevki hepsi doğru o yalanlama yapılan hesap hocay ait değilse bu konuda yalanlama haberini yapan kurumu arayıp tekzip ettirebilirdi yine ettirebilir… sorunu çözmeye yönelik mülahazadan kaçınan beyin yoksunu, vicdan yoksunu, akıl yoksunu gerizekalılarlar tapkı sen gibidir…

  2. Ulan siz kimsiniz ki Ülke lafını ağzınıza alıyorsunuz? Sizin ülkeniz İsrail-Amerika, sizin başka ülkeniz mi var soysuzlar. İsrail-Amerikan yanaşmaları, bu ülkeyi İsrail’e-Amerika’ya peşkeş çeken şerefsizler sizler değil misiniz? Bu ülkenin tüm kaynaklarını İsrail’e-Amerika’ya teslim edecek kadar şeref, haysiyet yoksunları sizlere sesleniyorum alçaklar, pornocu pezevenkler, sizlerde zerre kadar şeref olsaydı bu ülkenin Milli değerlerine-kurumlarına, dinine, imanına savaş açmazdınız. Milli olan her şeye saldırdınız, milli olan her şeyi, herkesi imha edilmesi gereken varlıklar olarak görmediniz mi? Ve bunun içinde çaba sarf etmediniz mi? Allah’ın Ayetlerini yanlış anladım-anladık deyip Siyonizm yardakçılığı-şakşakçılığı yapmadınız mı? Allah’ın dinine Allah’ın adıyla savaş açmadınız mı? Alçak katil köpekler. Bak yakında Hablemitoğlu, İhsan Güven cinayetleri aydınlanacak, kimsenin değil çocuklarınızın bile yüzüne bakamayacaksınız. Satılmış köpekler! Senin derdin öbür sayfa olduğunu çooook iyi biliyorum. Hep kaçak, kalleşçe vurmaya alışkın olduğun için burada da aynı haltı ediyorsun.

    Şuna bakın ya! Hocaefendilerine soracakmış, o da he ben öldürün dedim diyecek heeee! Sen tam bir salaksın lan! Sana o doçentlik unvanını verenin….! Adam Tv da milyarlarca insanın önünde yaptıklarını inkar ediyor, cinayet azmettiriciliğini kabullenecek heeee! Anguta bak! Sen ancak tabanınızı kandırırsın! Yürü lan anca gidersin sığır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir