Anasayfa / GENEL / İşte Gülen örgütünün ünlü 5. katı!
fem

İşte Gülen örgütünün ünlü 5. katı!

Fethullah Gülen’in bir çok konuda önemli kararı alıp, gazeteci, işadamları ve önemli kişilerle görüşme yaparak bağış topladığı bina görüntülendi.

A Haber’de yayınlanan Yaz Boz programında Cemaat’in meşhur 5. katı tanıtıldı. Üsküdar’da Mahiriz Caddesi Erdem Sokak’ta bulunan Gülen Hareketi’nin geliştiği ve önemli kararların alındığı bina ekranlara geldi.

A Haber’den Mevlüt Yüksel Üskürdar’da bulunan bu binaya gelerek önemli bilgiler verdi. Fethullah Gülen’in özel toplantılarını yapıp, işadamları ve gazetecilerle görüştüğü yer olarak bilinen FEM Dershanesi’nin 5. katı Cemaat içinde önemli bir yere sahip. Burada Gülen’in önemli kararları aldığı, sini adını verilen ve işadamlarından bağış adı altında toplanan paraların nereye harcanacağı gibi kararlar veriliyordu.

LATİF ERDOĞAN’I 15 YIL BURADA DİNLETMİŞ

Yine Ergenekon davasında adı geçen Tuncay Güney 1989-91 yılları arasında burada Fethullah Gülen’in özel kalemi olarak burada çalışmıştı. Bir başka önemli bilgiyi de Latif Erdoğan geçtiğimiz hafta açıklamıştı. Latif Erdoğan yaptığı açıklamada Fethullah Gülen’in kendisine ‘Seni 15 yıl boyunca Altunizade’de dinlettim. Hakkını helal et’ dediğini belirtmişti. Bu yer işte FEM Dershanesi’nin 5. katıydı.

ÇEKİMDEN RAHATSIZ OLDULAR, GİZLİ ÇEKİM YAPTILAR

Bina önünde çekim yapıldığı sırada çok ilginç gelişmeler yaşandı. Mevlüt Yüksel bina ve Cemaat hakkında edindiği bilgileri paylaştığı sırada yayından rahatsız olun bir grubun bina önüne gelerek programda sunum yapan gazeteci Mevlüt Yüksel’i kameraya aldığı görüldü.

MEDYAGUNDEM

feto

Emniyet tamam sıra yargı ve TSK’daki mahrem imamlarda

Bir dönem teröristbaşı Gülen’e en yakın isimlerden biri olan Latif Erdoğan dün 8500 polisin katıldığı …

feto-aglama

İtirafçılar neden hiç görevdeki bir FETÖ’cüyü deşifre etmiyor?

Bir dönem teröristbaşı Gülen’e en yakın isimlerden biri olan ve “Küçük Dünyam” isimli kitabı kaleme …

feto-dogan

Aydın Doğan’dan FETÖ’ye ‘göreve hazırım’ mesajı

Arka Plan programında konuşan Yazar Latif Erdoğan Aydın Doğan’ın Teröristbaşı Gülen ile olan ilişkisine değindi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir