Anasayfa / ANALİZ / İşte Gülen örgütünün bir ihanet şebekesi olduğunun kanıtı!
bugun

İşte Gülen örgütünün bir ihanet şebekesi olduğunun kanıtı!

MEDYAGUNDEM.COM- Gülen örgütünün ABD Neoconları ve siyonist İsrail’in işbirlikçisi olduğunun çarpıcı bir kanıtı daha ortaya çıktı. Gülen örgütünün finansörü Akın İpek’in sahibi olduğu BUGÜN gazetesinin bugünkü sürmanşeti, Gülen örgütünün Türkiye’ye ihanet eden, Türkiye düşmanı, İsrail işbirlikçisi bir şebeke olduğunun örneğini orta yere serdi.

“Türkiye’ye  iki şok suçlama” manşetiyle çıkan BUGÜN gazetesi, “Temmuzda Ankara’dan ayrılan ABD’nin eski büyükelçisi Francis Ricciardone ve Türkiye ile İsrail arasındaki gizli diplomasiyi yürüten Alon Ben-Meir’den şok iddialar geldi. Ricciardone, Türkiye’yi Suriye’de radikal örgütlere, Ben-Meir ise Hamas’ın Ankara ile ilişkilerine suçlamalar yöneltti” dedi.

Türkiye’ye uzun süredir Gülen örgütünün de başını çektiği bir uluslararası şer ittifakı tarafından “teröre destek veren ülke” kumpasının hazırlandığı bir süreçte, Bugün gazetesi yahudi bir profesörün ağzından Türkiye’ye saldırdı.

Ramazan ayında çocuk, yaşlı, kadın dinlemeden masum Filistinlileri Gazze’de bomba üstüne bombayla katleden İsrail adına konuşan Ya­hu­di profesör Alon Ben-Me­ir’in Hamas’ın denizaşırı operasyonlarının Türkiye’den yönetildiği iddialarını manşetine çeken Gülen örgütünün tetikçisi gazete, “efendi”sinin de kim olduğunu ortaya koydu.

Gazze’ye ölüm yağdırdığı için İsrail’i kınamaktan ısrarla kaçan Fetullah Gülen’e bağlı gazetenin bugün bir yahudi profesörün ağzından Türkiye’ye saldırması şaşırtmadı da.

Bugün gazetesi, İsrail taşeronu olduğunu HAMAS’a da siyonist ağzıyla “terörist” diyerek şu satırlarıyla ortaya koydu:

“An­ka­ra­’nın AB ve AB­D’­nin te­rör ör­güt­le­ri lis­te­sin­de bu­lu­nan Ha­ma­s’­ın önem­li adam­la­rı­nın ül­ke­de ba­rın­ma­sı­na göz yum­du­ğu­nu savunan Ben-Meir, İs­ra­il Sa­vun­ma Ba­ka­nı Mos­he Ya­’a­lo­n’­un ‘Tür­ki­ye te­rö­re des­tek ve­ren ül­ke­’ ifadesini hatırlattı. Ben-Me­ir, ‘Ba­kan, Ha­ma­s’­ın de­niza­şı­rı ku­man­da mer­ke­zi­nin İs­tan­bu­l’­da ol­du­ğu­nu söy­le­di­’ de­di. Ben-Meir, Türkiye’nin ör­gü­te yıl­lık 300 mil­yon do­lar yar­dım et­tiği iddiasında da bulundu. Tel Aviv yö­ne­ti­mi, İs­tan­bu­l’­da yaşadığı öne sürülen Sa­lel el Ar­uri’­nin, İs­ra­il’­in Gaz­ze ope­ras­yo­nu­nun baş­la­ma­sı­nın ne­de­ni ola­rak gös­ter­di­ği 3 Yahudi gen­cin ka­çı­rı­lıp öl­dü­rül­me­si­ olayının plan­la­yı­cı­sı ola­rak gö­rü­yor.”

Bugün Filistin’deki haklı davanın temsilcisi, siyasi meşruiyetinden zerre kadar şüphe edilmeyen HAMAS’a “terörist” kim diyorsa, Gazze’de Ramazan ayında masum insanları katledecek kadar gözü dönmüş siyonist terör devleti İsrail’in sözcüsüdür. Bugün Gülen örgütü HAMAS’a tam da siyonist ağzıyla terörist diyorsa, bu yapının Müslümanlığı da sorgulanmalıdır. Ve daha da önemlisi İsrail’i kınamayan bir Fetullah Gülen, örgütüyle beraber Müslümanlara düşman, siyoniste dost bir ihanet şebekesinin lideridir… Bu böyle biline….

MEDYAGUNDEM

ipek

“Tüm malım feda olsun”dan “Gülen terörist”e!

FETÖ/PDY örgütü içinde kadın kollarında aktif olarak görev yapan ve FETÖ mensuplarının “Melek Anne” olarak …

ipek-fe

Başhırsız Feto altın madenlerimizi boşaltmış!

Koza-İpek iddianamesiden: Gümüşhane’deki Mastra Altın Madeni’nde dökümü yapılan her 5 altın külçesinden biri kayıtlarda gösterilmeyerek …

kozaipek1

Ankara’da CIA ile sır toplantı yapan medya patronu kim?

Takvim gazetesinde Ergün Diler’in “Ankara’daki sır zirve” başlıklı yazısı şöyle: Büyük dengeden bugün de devam …

1 Yorum yapıldı

  1. EE NE OLACAKTI FETO YA BAK ÖZETİ ÇIKAR..YAHUDİ SEVERLER SİZİ ..ŞU İPEKTE CEMAATİN PARALARI ÇALIŞTIRIYOR BANA KALIRSA ….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir