Anasayfa / GENEL / İşte gerçek CHP zihniyeti bu!
kusadasi2

İşte gerçek CHP zihniyeti bu!

CHP bir kepazeliğe daha imza attı. CHP’li Kuşadası Belediyesi’nin Ramazan eğlencesinde çekildiği iddia edilen fotoğraf sosyal medyada çok tepki gördü. Kuşadası Belediyesi fotoğraf hakkında yüzsüzce açıklamada bulundu.


Kuşadası Belediyesi’nin Ramazan eğlencesine ait olduğu iddia edilen fotoğraf, sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

BELEDİYE AÇIKLAMA YAPTI

Twitterdan yapılan paylaşımlarda “İşte CHP’li belediyenin düzenlediği ramazan eğlencesi” denilerek paylaşılan fotoğraflarla birlikte yapılan yorumlar üzerine Kuşadası Belediyesi’nden açıklama yapıldı.

“FOTOĞRAFIN RAMAZAN EĞLENCESİYLE BİR İLGİSİ YOK”

Fotoğrafın arka planındaki dekorda ramazan eğlencesi olduğu açık seçik görülen yazıya rağmen, belediye yaptığı açıklamada, söz konusu fotoğraftaki gösterinin Türkiye Dans Federasyonu tarafından düzenlenen yarışmada birinci gelen clup dansı öğrencilerinin fotoğrafı olduğu, fotoğrafın gece 22’den sonra düzenlenen ramazan etkinlikleri ile ilgisi bulunmadığı, sadece sahnenin önceden hazırlandığı için böyle bir görüntünün ortaya çıktığı ifade edildi.

kusadasi

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir