Anasayfa / GENEL / İşte FETÖ’cü karakutuyu kaçıran kamikaze hakim
cetinsonmez

İşte FETÖ’cü karakutuyu kaçıran kamikaze hakim

Darbenin kara kutusu Adil Öksüz skandal bir kararla serbest bırakıldı. Bu skandal karara imza atan hakimlerin Çetin Sönmez ve Köksal Şahin olduğu öğrenildi. İşte kamikaze hakim Çetin Sönmez.

cetinsonmez

FETÖ cuntasının imamı Adil Öksüz’ü kaçması için FETÖ’cü hakimler kamikaze eylemi yaptı. Öksüz skandal bir kararla iki FETÖ’cü hakim Köksal Şahin ve Çetin Sönmez tarafından serbest bırakıldı.

FETÖ cuntasının imamı Adil Öksüz’ü kaçması için FETÖ’cü hakimler kamikaze eylemi yaptı.

O HAKİMLER SERBEST BIRAKMIŞ!
Darbe kalkışmasının kara kutusu Adil Öksüz skandal bir kararla serbest bırakıldı. Bu skandal karara imza atan hakimlerin Çetin Sönmez ve Köksal Şahin olduğu öğrenildi.

Savcının itiraz etmesine rağmen iki FETÖ’cü hakimin serbest bıraktığı Adil Öksüz, FETÖ’cü darbenin karakutusu olarak biliniyor.

‘FETÖ’nün imamı’ neden serbest?
Darbe girişiminde Genelkurmay Başkanı ile kuvvet komutanlarının rehin tutulduğu Akıncı Hava Üssü yakınlarında gözaltına alınan Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden FETÖ’nün karakutusu Adil Öksüz, Fetullah Gülen’in mollalarından olarak biliniyor. FETÖ’nün asker imamının serbest bırakılması skandal olarak yorumlanırken savcılık tarafından yeniden yakalama kararı çıkarıldı. Polis heryerde FETÖ’nün asker imamı Adil Öksüz’ü arıyor.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir