Anasayfa / Mansetalti / İşte FETÖ ile PKK ittifakının fotoğrafı
pkk-feto

İşte FETÖ ile PKK ittifakının fotoğrafı

Bazen fazla söze gerek yoktur. Bir fotoğraf herşeyi anlatır. İşte bugün Zaman gazetesinde yer alan haber. Bir masa ve masada buluşanlar… Terör örgütü PKK’nın gazetesi Özgür Gündem’in genel yayın yönetmeni Eren Keskin, Fetocu terör örgütünün resmi gazetesi Zaman’ın genel yayın yönetmeni Abdülhamit Bilici, yine FETÖ’nün operasyon merkezleri aynı zamanda PKK destekçisi t24 internet sitesinin yayın yönetmeni Doğan Akın, yazarı Hasan Cemal ve FETÖ ve PKK muta nikahının nesebi gayri sahih ürünü Cumhuriyet’in yayın yönetmeni Can Dündar ve FETÖ dergisi Nokta’nın yazarı Perihan Mağden… PKK ile FETÖ işbirliğinin bundan iyi belgesi olabilir mi? İşte o fotoğraf:


 

zaman-gundem1


 

MEDYAGUNDEM

tuncay

FETÖ’den flaş disk şantajıyla mı milyonları indirdin Tuncay Özkan?

CHP’li Tuncay Özkan, TSK’daki FETÖ’cüler listesinin yer aldığı flaş diski 10 yıl önce FETÖ’ye karşı …

pyd

TV’de aktivist Suriye’de terörist

Dünyaya kendilerini insan hakları aktivisti olarak tanıtan bu teröristler Steve Kerr, David Graso ve Macer …

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

1 Yorum yapıldı

  1. aynen ingilterenin yaptığı gibi Aşırılıkla mücadele stratejisi gibi bir strateji uygulanmasını ve yukarıdaki tüm terör örgütü bağlantılı isimlerin bu kapsamda içeri atılmasını istiyorum. demokrasi, küfür, hakaret, terör yandaşlığı yapma özgürlüğü değildir.hiçbir batı demokrasisisnde böyle bir rezillik yok. batasuna partisi lideri terörü kınamadığı için ispanya yüksek mahkemesi tarafından kapatıldı ve AİHM de bu kararı onayladı. IRA nın siyasi kanadının lideri gerry adams geçen sene bir cinayetle bağlantısı olduğu için tutuklandı bizde pkk nın siyasi uzantısı hdp nin başındaki adam halkı sokağa döküp 54 kişinin ölümüne sebep oldu hakkında işlem yapılmadı böyle kepazelik olmaz. bu kepazeliği bize demokrasi diye satmaya kalkan bu yukardaki güruha derhal hadleri bildirilmelidir .bu ülkede herkesi aptal cahil dünyadan habersiz sanıp, köpek gibi havlayıp duruyorlar türk yargısı çok geç bile kaldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir