Anasayfa / GENEL / İsrail uşaklarına hadleri bildirildi!
stv1

İsrail uşaklarına hadleri bildirildi!

Gazze’de istiklal mücadelesi veren birlikleri ‘terörist’ ilan eden sözde cemaat kanalı Samanyolu tv, kalabalık bir grup tarafından protesto edildi.

Uzun yıllardır işgal altında olan Gazze zaman zaman İsrail’in saldırılarına da hedef oluyor.Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İsrail’in Gazze’ye saldırısı sonrasında Samanyolu TV konuyla ilgili yayınladığı haberinde bir skandala imza atarak Gazzelileri terörist ilan etmişti. Bu durum medyada ve sosyal medyada büyük bir tepkiye sebep oldu.Gelen tepkiler üzerine STV yazılı bir açıklama yaparak bu ifadelerin kendi görüşleri olmadığını, İsrailli bir yetkilinin açıklamaları olduğunu belirtti. Ama bu açıklama kamuoyunu tatmin etmedi.

Türkiye’de yaşayan Gazzeliler durumu protesto etmek için 15 Mart Cumartesi günü saat 13:30’da STV’nin Çamlıca’daki ana binası önünde toplanarak Samanyolu’nu protesto ettiler. Gazzeliler protesto eyleminde “Biz Terörist Değiliz. Bir terörist varsa o da işgaci İsrail’dir.” diyerek, “kararınızı verin bizden yanamısınız yoksa İsrail’den mi? diye sordular.” Protestoya çok sayıda vatandaşta katılarak destek verdi.

GAZZELİLER ADINA OKUNAN BİLDİRİ:

İşte o protestodan bazı fotoğraflar:

(TİMETÜRK)

MEDYAGUNDEM

noel-stv

FETÖ senaryolu terör!

FETÖ’nün kanalı Samanyolu TV’de Reina’ya yapılan saldırı daha önce işlenmiş. FETÖ’den Noel baba maskeli terör …

ahkam2

Yine FETÖ dizisi; canlı bomba olan polis!

Fetullahçı terör örgütünün Rus Büyükelçi Andrey Karlov’a suikastta olduğu gibi terör eylemlerini önceden yayınladığı dizilerindeki …

noel2

FETÖ’den Noel baba maskeli terör saldırısı mı?

Rus Büyükelçisi Andrey Karlov’a yönelik suikastin provasını Samanyolu TV’de Kollama isimli dizide yaptığı ortaya çıkan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir