Anasayfa / GENEL / İslam dünyasını ayağa kaldıran olay
israil

İslam dünyasını ayağa kaldıran olay

Geçtiğimiz Perşembe günü Yahudi yerleşimciler tarafından kaçırılarak öldürülen Filistinli Muhammed Ebu Hudayr’ın otopsi raporu açıklandı. Raporda, Yahudi yerleşimcilerin 17 yaşındaki Muhammed’e benzin içirip diri diri yaktıkları ortaya çıktı.

Kudüs’te 2 Temmuz’da İsrailli Yahudi yerleşimciler tarafından kaçırıldıktan sonra ölü bulunan 17 yaşındaki Hudayr’ın otopsisinde yakılarak öldürüldüğü belirlendi.

ekmel-cnn

Kudüs’te İsrailli Yahudi yerleşimciler tarafından kaçırıldıktan sonra ölü bulunan 17 yaşındaki Muhammed Hüseyin Ebu Hudayr’ın yakılarak öldürüldüğü belirlendi.

İsrail yönetimi tarafından yapılan Hudayr’ın otopsisine katılan Filistin Adli Tıp Kurumu Müdürü Sabir el-Alul, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Otopsi sırasında Hudayr’ın soluk borusunda ve akciğerlerdeki sağ ile sol ana bronşlarda is partikülü bulundu. Bu da isi soluduğunu yani yanma sırasında hayatta olduğunu gösterir” dedi.

Alul, “Otopsi sonucuna göre Hudayr canlıyken yakıldı. Ölüm sebebi de yanma. Ayrıca başında darp izleri var. Kesin resmi raporun açıklanması için bedeninin çeşitli yerlerinden sıvı ve örnekler alındı” diye konuştu.

Konuya ilişkin İsrail tarafından ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Kudüs’te 2 Temmuz’da İsrailli Yahudi yerleşimciler tarafından kaçırılan Ebu Hudayr’ın cesedi yanmış olarak bulunmuş, olayın ardından şehir, İsrail askerleri ile Filistinliler arasında çatışmalara sahne olmuştu

MEDYAGUNDEM

karadavi

Kudüs ümmetin davasıdır

İsrail’in Kudüs’te yaptığı, terör olayları sırasında 3 Filistinli şehit oldu, İslam coğrafyası bu zulme son …

israil

İşgalci İsrail’den alçak müdahale

Kudüs’te cuma namazı sonrası yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Filistinli sayısı üçe çıktı. İsrail güçlerinin, işgal …

tepki

Türkiye Mescid-i Aksa için ayakta

Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa’nın İsrail tarafından ibadete kapatılmasına yurt genelinde gösteriler ve basın açıklamalarıyla …

1 Yorum yapıldı

  1. Biz haybeye konuşmuyoruz.,Şöhret olmak gibi bir niyetimiz de yok! Tek derdimiz; Emr-İ bil maruf.
    Ben yazdığım zaman “Komplo teorisi” diyenler! Alın size komplo teorisi…Feto’nun güneydeki sevdiği
    ülkesinin, İhsanoğlu’nun “Eleştirilmemesi gereken” ülkesinin,yaptıklarına bakın! Sonra da(,benim de yazdığım) “East & West” adlı yahudi destekli kuruluşun, neden önce İsmail Cem’e,sonra F.gülen’e,
    daha sonrada E.İhsanoğlu’ya “Ömür boyu başarı” ödülü verdiğini.,Yolda görse tanımayacağı adamı,
    KK’nın nereden bulup da,aday olarak açıkladığını tekrar düşünün ! Varacağınız sonuç,sizi şaşırtmaya yetecektir…Bunlar,”Âlemi kör,milleti sersem” zannediyorlar.,Bu nedenle de,sırtları minderden kalkmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir