Anasayfa / GENEL / İnlerine girildikçe ZAMAN iyice örgüt bültenine dönüştü!
zaman-orgut

İnlerine girildikçe ZAMAN iyice örgüt bültenine dönüştü!

Zaman Gazetesi, Başbakan Erdoğan’ın çalışma ofisine böcek koyan paralel polislere kalkan olarak, paralellerin yayın organı olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Paralel yapının yayın organı Zaman, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışma ofisine böcek koyan paralel polislere kalkan oldu. Erdoğan’ın yakın korumalarının da aralarında bulunduğu 12 paralel emniyetçiye yönelik soruşturmada kendince skandalları sıralayan Zaman, paralel emniyetçilerin avukatlığını üstlendi. Böylece Zaman, gözaltına alınan polisleri koruyarak ve savunarak paralel medyanın yayın organı olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

BİR ZAMAN KLASİĞİ DAHA

Zaman, Erdoğan’ı yasadışı bir şekilde dinleyen eski korumalarının gözaltına alınmasını hükümetin gündeme dayalı bir hamlesi olarak değerlendirdi. Polislerin hukuksuz bir şekilde gözaltına alındıklarını ispatlamaya çalışan, fakat yorum yapmaktan ileriye gidemeyen Zaman, bir kez daha paralel polisleri koruyup kolladı. Zaman, daha önce MİT Tırlarına yapılan operasyonu gerçekleştiren askerleri ve Adana’da yasadışı dinlemeler yapan polisleri de aynı şekilde korumuştu. (HABER 10)

MEDYAGUNDEM

kemal-feto1

KK’nın FETÖ aşkına bakın!

FETÖ’nün en önemli yayın organlarının başında gelen Zaman ve Bugün’e kayyum atanması üzerine CHP Genel …

feto-medya

FETÖ’nün terörist yazarlarına müebbet

Zaman yazarları hakkında 3’er kez ağırlaştırılmış hapis cezası istendi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü …

zaman1

FETÖ’nün ilk darbe mesajı

Zaman gazetesi iddianamesinde darbe mesajının FETÖ tabanına 2013’te Gezici ve polisin bir arada gösterildiği afişle …

1 Yorum yapıldı

  1. Hukukun Üstünlüğü İlkesi

    ‘2,5 yıl sonra yeni TÜBİTAK raporuyla gözaltı’ başlığı dikkatiniz çekti mi? Ulan sizin gibi yalanla dolanla palan pandıras içeri alınmadı ya, hukukun gerekleri yerine getirilene kadar, deliller kesinleşene kadar bilimsel, ilimsel çalışmalar tamamlanana kadar beklenmesi hukukun üstünlüğü, tarafsızlığı ilkesinden kaynaklanmıyor mu? İstenseydi ilk gün içeri alınamaz mıydı? Ama kimse vebal altına kalmasın, kimsenin günahı alınmasın diye hukukun gereklerinin yerine getirilmesinde ne sakınca var? Haa, Paralel yapılanmanın TÜBİTAK yapılanması temizlenmeden yapılsaydı o zaman işinize gelirdi değil mi? Herhalde Adli Tıp’ta çevirdiğiniz fırıldaklarla insanların nasıl hayatlarını kararttınız aklınıza geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir