Anasayfa / GENEL / Ilıcak şecaat arzederken sirkatin söyledi; koltuk değneğiyim!
nazli1

Ilıcak şecaat arzederken sirkatin söyledi; koltuk değneğiyim!

MEDYAGUNDEM.COM- Osmanlı devlet adamı, Nedim ve Şeyh Galip’ten sonra 18. Yüzyıl Osmanlı şiirinin en önemli temsilcilerinden birisi olan Koca Mehmed Ragıp Paşa’nın esaslı sözüdür:

Merd i kıpti şecaat arzederken sirkatin söyler”

İşte tam da bu söze uygun tavır bugün paralel örgütün tetikçisi olan Nazlı Ilıcak’tan geldi.

Erdoğan’dan yüz bulamayınca ve milletvekili adayı gösterilmeyince sırf kişisel hırsları yüzünden gidip AK Parti’ye karşı Gülen örgütüyle aynı safta yer tutan Ilıcak, sosyal medyada coştu!

Geçmişte AKP’yi desteklediği için yaşadığı pişmanlığı anlatan Ilıcak, “Bugünkü tablo aldatıldığımı gösteriyor. Liberaller koltuk değneği imiş. Amaç farklıymış.” yazdı.

nazli

Kendisi için “koltuk değneği” yakıştırmasının kullanan Ilıcak bu sözüyle bugün de Gülen örgütünün “koltuk değneği” olduğunu itiraf etmiş oldu.

Yani “şecaat arzederken sirkatin söyledi.”

Gazeteci Nedim Şener de Twitter’da Ilıcak’ın “koltuk değnekliği”ne şu çarpıcı yorumu yaptı:

nedim

MEDYAGUNDEM

nazli

Ilıcak’tan FETÖ’nün yalan ve inkar taktiği

FETÖ için aklayıcı kitaplar yazan Nazlı Ilıcak bugün mahkemede neredeyse kendi varlığını inkar etti. İşte …

nazli

Sözcü’nün FETÖ’cü işbirlikçileri

Sözcü Gazetesi’nin FETÖ/PDY ile iltisaklı şirketlerle mali ilişkisi ortaya çıktı. Sözcü’nün FETÖ kurmaylarından Alaaddin Kaya’nın …

feto-medya

FETÖ’nün medyadaki teröristlerine 3’er kez müebbet

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri ve bu konuda çağrışım yapan …

1 Yorum yapıldı

 1. Koltuk Değneği Nazlı

  Yani kusura bahma Nazlı Nine bende olsam seni aldatırdım. Akünün suyu eksilmiş, çene bıdı bıdıdan başka bir şey yapmaz olmuş, kaporta gümülemiş, seni aldatmasınlarda nöörsünler? Sen kendini liberal mi sanıyorsun, yooosam The Cemaat’çı olmadığını mı vurgulamaya, tornistan yapmaya mı çalışıyorsun? Hııı! Hep saçmalıyorsun be! Bu ilk icraatı değil ki, geçen gün bir twitini gördüm ve de ekran alıntısıyla aldım, saklıyorum. Akıl işi değil! Bakın twitinde ne diyor?

  20 Ağustos 2014 tarihinde ki twitinde aynen şunu diyor;

  Yarın Hayrünisa Gül nasıl bir duyguyla Selvi’nin elini sıkmadı onu açıkladım

  Yarın, öööle mi? Açıkladın ööööle mi? Sen yılların gazetecisisin öyle mi? Yav daha cümle kurmayı bilmiyorsun! Şu yazıyı eminim ki ilk mektebe giden bir çocuk bilem yazmaz, ama gel gör ki bu ülkenin en yüksek tirajlı gazetesinin başındaki genel yayın yönetmeni olan Tilki’nin de sen bir farkı olmadığı artık biline bir gerçektir.

  Yarın açıkladın heee! Hah Hah Haaaaa!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir