Anasayfa / GÜNDEM / Ilıcak CNN Türk’ün başını yaktı!
nazli-ilicak19

Ilıcak CNN Türk’ün başını yaktı!

Gazeteci Nazlı Ilıcak, Peugeot marka aracın reklamını yapınca, CNN Türk’e uyarı cezası geldi. CNN Türk’te 18 Eylül gecesi yayınlanan ‘’Dört Bir Taraf” adlı programın jeneriğinde, Nazlı Ilıcak’ın, Peugeot marka arabayla stüdyoya gelişi ve arabanın içinin detaylı görüntüsü yer aldı.

Aracın direksiyonundaki Peugeot logosuna da zoom yapıldı. RTÜK de haber tartışma programlarında ürün yerleştirme uygulaması yapılamayacağı ilkesini aykırı hareket ve Peugeot reklamı nedeniyle kanala uyarı cezası verdi.

KÜFÜRE 29 BİN LİRA

Öte yandan CNN Türk’te 12 Eylül gecesi yayınlanan ‘’Burada Laf Çok” adlı programda konuklardan dizi oyuncusu Ufuk Bayraktar, Ezel adlı dizideki ruh halini anlatırken ‘’ Arkadaş kendimden korktum a…k…” şeklinde küfür etti. RTÜK de ‘’Düzeysiz ve argo konuşma nedeniyle kanala 29 bin lira para cezası verdi.

RTÜK, 11 Eylül günü yayınlanan ‘’Derin Futbol’’ adlı programda FB yöneticisi Şekip Mosturoğlu’na ‘’ Adam gibi  konuş, dalga mı geçiyorsun sen bizimle, sen içtiğin maddeyi fazla kaçırdın galiba.  Allah seni bildiği gibi yapsın, şimdi de utanmadan gelip bana burada pabuç kadar dil çıkarıyorsun, kıvırma gel üstüme gel,  ağzını yırtarım” diyen Ahmet Çakar’ın bu sözlerini ‘’’Aşağılayıcı’’ bularak, Beyaz TV’ye 11 bin lira ceza verdi. (gazeteport)

MEDYAGUNDEM

nazli

Ilıcak’tan FETÖ’nün yalan ve inkar taktiği

FETÖ için aklayıcı kitaplar yazan Nazlı Ilıcak bugün mahkemede neredeyse kendi varlığını inkar etti. İşte …

oruc2

Koş Hürriyet CNN senden hızlı çıktı!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bazı medya kuruluşları “Oruç tutmadığı için dayak yediler” haberlerini servis etmeye …

nazli

Sözcü’nün FETÖ’cü işbirlikçileri

Sözcü Gazetesi’nin FETÖ/PDY ile iltisaklı şirketlerle mali ilişkisi ortaya çıktı. Sözcü’nün FETÖ kurmaylarından Alaaddin Kaya’nın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir