Anasayfa / GENEL / İBB’deki cuntacı baba oğul hainleri asın!
ibb5

İBB’deki cuntacı baba oğul hainleri asın!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sivil Savunma Sekreteri Mehmet Tunç’un darbecilere belediyeye girmekte yardım ettiği görüntüler ortaya çıktı.


15 Temmuz akşamı hainlerin düzenlediği ve 17 kişinin şehit olduğu darbe girişiminde darbecilere yardım eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sivil Savunma Sekreteri Mehmet Tunç ve oğlu Ömer Tunç’un ihaneti güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

DARBECİ ALBAYLA ÇAY İÇTİ
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, darbeci askerlerin İBB binasına geldiği ve güvenlik amirine Mehmet Tunç’u sorduğu görülüyor. Darbeci albayın, daha sonra binaya gelen Mehmet Tunç ile makam odası katına gittiği ve birlikte çay içtikleri de güvenlik kameralarına yansıdı.

DARBECİLERE 10 BİN KİŞİLİK YEMEK YAPTIRDI
İBB’nin Eyüp’teki Lojistik merkezine giden darbeci askerlere ise burada Lojistik Merkezi yöneticisi olduğu öğrenilen İBB Sivil Savunma Sekreteri Mehmet Tunç’un oğlu Ömer Tunç’un yardımcı olduğu ve darbeci askerlere 10 bin kişilik yemek yaptırdığı güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde önce darbecilerin Lojistik binasına geldiği hemen ardından ise Ömer Tunç’un gelerek darbecilerle buluştuğu ve aşçılara yemek yaptırdığı görülüyor.

HALK DARBECİLERİ ETKİSİZ HALE GETİRDİ
Görüntülerin devamında ise Lojistik binasının önünde toplanan vatandaşların daha sonra binayı bastıkları ve darbeci askerleri, polis ile birlikte etkisiz hale getirdiği görülüyor. İBB baskınında 17 kişi şehit oldu.

 

MEDYAGUNDEM

ibb

İBB’den rezalet; FETÖ’cü hainin baldızına kıyak

Darbeci Semih Terzi için ‘kahraman’ diyen baldız Ayşegül A., İBB’deki işinden çıkarıldı. Ancak FETÖ bağlantısı …

spiegel

Nazi artığı itler yeni darbe peşinde!

Gezi olaylarının bir numaraları provokatörü Der Spiegel, ikinci bir darbe ihtimalinin olduğunu gündeme taşımaya çalışıyor. …

katar1

Türkiye ve Katar darbe girişimindeki çıbanbaşı

Katar kriziyle ilgili çarpıcı ayrıntılar ortaya çıktı. Krizin fitilini ateşleyen siber saldırıyla ilgili Katar bakın …

3 Yorumlar

  1. tüm devlet yetkililerne bir uyarım var fetö çetesi mensuplarından boşalan kadrolara alınacak tüm kamu görevlilerinin savcılık temiz kağıdı dışında tüm sosyal medya hesapları da incelenerek işe alınmaları ve ister sağcı ister solcu olsun temiz vatan evlatlarının işe alınmalarıdır.. aman dikkat ağzımız çok yandı, ciğerimiz çok yandı 250 şehidimiz binlerce yaralımız var..

    • Kerem bey O zaman sayın bir sürü bakan ve vekili basın mensubunu ve çok onemli kişileri de görevlerinden atmak gerekmez mi?
      Allahı kandıran bir adam !!!! ( Bu beyan bir bakana ait- nasıl bir yaratıcısı var anlamadım) cahil insanları da kandırmış olamaz mı?

      Yapılması gereken sizin söylediğiniz aslında ama ucu nereye kadar gidiyorsa yapılmazsa bu adaletsizlik olur. Adaletsizlik zulümdür…

  2. kerem beye katılıyorum artık hiçbir şeyi riske atma şansımız yok.. cahil olmak mazeret değildir Allah herşeyi araştırıp, doğru yolu bulmamızı sağlayacak aklı fikri bize vermiş kullanmayanın kendi tercihidir her tercih de hem bu dünyada hem de öbir dünyada bedel gerektirir.. kesinlikle sosyal medya hesapları araştırılmalı bu çeteyle alakası olan hiç kimse devlet kurumlarına sızmamalı bu işin şakası yok tek gecede 250 şehit verdik herkes aklını başına toplasın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir