Anasayfa / MAGAZİN / Huzur Sokağı’nın başarısının sırrı
huzur-sokagi11

Huzur Sokağı’nın başarısının sırrı

Huzur Sokağı, atv ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden beri ilgiyle takip ediliyor. İzleyicinin severek izlediği dizi, Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi.

Huzur Sokağı’nın oyuncularına dizinin neden bu kadar ilgiyle izlendiğini sorduk. Dizinin Feyza’sı Selin Demiratar, Bilal’i Kutsi ve Şükran’ı Sinem Öztürk, dizinin başarısının altında yatan nedenlerden bahsetti.

Sinem Öztürk:

“Huzur Sokağı, çok samimi bir dizi, çok inandırıcı. Dizide herkesin kendini özdeşleştirebileceği bir karakter var. Kimi Feyza ile, kimi Bilal ile, kimi Şükran ile kendini özdeşleştirdi. Çok sevilen bir romanın karakterleriyiz. Onun da etkisi büyük.”

Selin Demiratar:

“Huzur Sokağı, sıcak bir aile, mahalle hikâyesi. Özlenenleri yansıtıyor. Hikâye her geçen gün daha heyecanlı bir hal alıyor. Bu yüzden izleyici tarafından sevildiğini düşünüyorum. Çok yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Bunun karşılığını görmek bizi çok mutlu ediyor.”

Kutsi:

“İzleyici diziyi samimi buluyor. Sıcak bir mahalledeki huzur, sevgi ve yardımseverliği yansıtıyoruz. Seyirci, Huzur Sokağı’nı izlemeyi seviyor.”

MEDYAGUNDEM

erdogan-atv3

Dün gece Türkiye Başkomutan’ı izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuk olduğu ATV – A Haber ortak yanını Türk siyasi ve …

fusun2

“Gerilla annesi olmak istiyorum” diyen PKK sevici oyuncuya tepkiler çığ gibi; ATV de o diziyi yayından çıkardı

“Gerilla annesi rolünü oynamak istiyorum” sözleriyle diyerek terör seviciliği yapan oyuncu Füsun Demirel’e tepkiler çığ gibi. …

rtuk-ysk

Demokrasinin yüz karası 2 kurum: RTÜK-YSK

YSK, 7 Haziran Genel Seçim sonuçlarını saat 21.00’den önce yayımlayan 65 kanala ikişer kez program …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir