Anasayfa / GENEL / Hüseyin Gülerce’nin gerçek yüzünü iyi görün!
gulerce

Hüseyin Gülerce’nin gerçek yüzünü iyi görün!

Metro Turizm’in sahibi Galip Öztürk, A Haber’de %100 Siyaset’te Cemaat’le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı…

Gülen Cemaati’yle, çocuğunu okula verdiği dönemde tanıştığını belirten Galip Öztürk, Cemaat’in İstanbul İmamı Ahmet Kara’yla ilk karşılaşmasını da anlattı. Şu anda Afrika’da bir ülkenin imamı olan Murat Yıldırım vasıtasıyla Kara’yla tanıştığını söyleyen Öztürk, “Ahmet Kara’nın benden epey yüksek düzeyde talepleri oldu. Afrika’da birkaç okul yapmam gerektiğini, sadece bir okul için 8-10 milyon para vermem gerektiğini söyledi. Eski parayla 8-10 trilyon. 3 okul için çarpı üç yani.

OKULU KENDİM YAPMAK İSTEDİM, KABUL ETMEDİLER, PARA İSTEDİLER

Okulu kendim yapmak istediğimi söyledim. Ben böyle deyince Ahmet Kara bozuldu. Sonra aradan birkaç ay geçti, hizmetin polislerinin bir dosya açtığını duydum. Ama şubeleri tamamen ele geçirmedikleri bir dönemdi. Telefonlarda onlara karşı biraz sesimi yükseltmeye başlamıştım. Okulsa, yapalım, ama siz para istiyorsunuz demiştim. O dosya o zaman açıldı.

Hiçbir şey bulamadılar. Ahmet Kara’yı reddettiğimde dosyam çok hızlı bir şekilde devreye girdi.

Adamlar o kadar güçlüymüş ki, polisteki çaycıları bile kendilerinden. O gün bırakın bugün olanları, bunların yarısını bile hissetsem karşı çıkmazdım. Tutuklandığımda bunu çok daha iyi gördüm, yaşadım örnekleriyle. Sayın Muammer Akkaş’la karşılaştığınız zaman bir düşmanla karşılaşmış gibi oluyorsunuz. Orta yerde size sorabileceği hiçbir soru yok. 50 klasörü doldurmuş oraya, son 5 yılda bütün şirket çalışanlarını dinlemişler, bütün iş konuşmalarımızı dinlemişler, bunu da dosya haline getirmişler.

Basına ve kamuoyuna da bizimle ilgili mafya, suç örgütü gibi ithamları empoze ediyorlar. Ama ortada bir suç yok. İşle ilgili konuşmalar var. 54 klasör telefon konuşması var.

Ergün Çolak diye birinden Amerika’dan bir arkadaşıma telefon geliyor. Diyor ki, ‘Pensilvanya’da kalemi kırıldı, Galip abinin ekmeğini yiyoruz diyorsun, söyle de ülkeyi terketsin’. 7 Şubat’tan bir hafta sonra. Ben nereye kaçayım. Kaçmam dedim.

BENİ HÜSEYİN GÜLERCE İLE GÖRÜŞTÜRDÜLER

Hüseyin Gülerce’yi ben Beyaz TV’de tanıdım. Bir arkadaşım bana, benim başımın çok dertte olduğunu, Hüseyin Gülerce’yle görüşmem gerektiğini söyleyip beni Gülerce’ye götürdü.

Ben Hüseyin Gülerce’yi tanımazdım da. Beyaz TV’de Gülerce’yle görüştük. Verdiklerimi anlattım, vermediklerimi anlattım. Konuştuklarımı anlattım. Yargının ve polisin bu konuda beni çok sıkıştırdığını anlattım. 2012 Şubat başlarıydı.

Gülerce bana, ‘ben bu işi araştıracağım, sana bilgi vereceğim’ dedi. Araştırmasının sonucunun ne olduğunu bilmiyorum.

GÜLERCE, BAŞIMA GELEN OLAYLARIN BAŞBAKAN’IN TALİMATIYLA GELDİĞİNİ SÖYLEDİ

Sonra Taksim’de bir otele davet etti beni. Orada görüştük. Dedi ki, sizin başınızdaki bu işlerin tamamı Tayyip Bey’in talimatıyla yapılıyor. Benim dosyamla ilgilenen polislerin de Cemaat’le hiçbir ilgilerinin olmadığını söyledi.

Cemaat aleyhimde çok konuşmamam gerektiğini , dosyamın Başbakan’ın polislerinin elinde olduğunu, Cemaat’leilgisinin olmadığını söyledi.

Ben buna inanmadım. Hocam ben 22 yıldır para veriyorum dedim. Bu çocukları hizmet yetiştirdiyse, bu çocuklar ülkeye zarar verdiyse, sorumluların başında ben varım dedim. Çünkü bunlar bizim himmet diye verdiğimiz paralarla yetişti. Yanlış yaptıkları işleri biz eleştirdiğimizde diyorsunuz ki, bu polisler bizim değil. Doğru söylediğine inanmadığımı ben kendisine söyledim.

Israrla Başbakan’ın talimatıyla yapıldığını söyledi.

PROGRAMIN TAMAMINI AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ: 

***

 

MEDYAGUNDEM

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

feto3

FETÖ’nün tabanı da tavanı kadar hain!

Uzun süre Fethullah Gülen’in yakın çevresinde bulunan ancak 17-25 Aralık kumpası sürecinde örgüt ile bağlarını …

feto4

Teröristbaşı intihar edecek

Gazeteci Hüseyin Gülerce, katıldığı canlı yayında Fetullahçı Terör Örgütü elebaşı Fetullah Gülen’in intihar edebileceğini iddia …

2 Yorumlar

  1. Medya gündem üc gündür güncelleme yapmamisti.Anladimki günlük gazete olarak önemli yeri varmis.
    Aksam izledim %100 siyaseti.Cok basarili olmus,Gülerce artik aglanacak halina gülerek kilif ariyor:-)Sevilay Yükselirin basarisi oldu,kutlarim.Ustaca sorulari,kurnazlik yapip topu taca atmaya calisan Gülercenin kumpasina düsmedi,tüm tahriklere ragmen.Fidel Okanin “sizin yeminlerinizi iyi bilirim”demesi ise Gülerceyi bitirdi,bel alti vuruslarini ekranda daha iyi gösterdi.Kutlarim..

  2. dul karı yetiştirmeleri gibi

    SAMANYOLU’nun altından su yürüten, ince sızı, belini incitmeden gibi unvanların sahibine dikkat edelim. Emin olun en tehlikelilerinden birisinin bu olduğuna inanın, aynı üstadı gibi toplum içinde uysal başlı koyun gibi gezip fırsatını buldun mu en gaddar-acımasız olan bu tipolojileri çok dikkat edelim. Bunlar, dul karı yetiştirmeleri gibi, hep kollarlar, ne zaman ne halt edeceklerini kestiremezsiniz, bu nedenle karayolları taşımacılığında ‘tehlikeli madde’ işareti taşıyanlardan hiçbir farkı olmayan bu tiplere aman haaaaa! Demek en doğru olanıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir