Anasayfa / GENEL / Hürriyet’ten paralel tetikçilik!
hurriyet

Hürriyet’ten paralel tetikçilik!

Gezi’de Vandallığın sözcülüğünü üstlenen Hürriyet, emniyette paralel yapıyla ilişkisi olan polislere yapılan inceleme ve tayinleri rüşvet operasyonuna bağlayarak paralellere kalkan oluyor.

Gezi’de Vandallığın sözcülüğünü üstlenen Hürriyet, yaptığı haberlerle paralellere kalkan olmaya çalışıyor. Emniyet içinde paralel yapının elemanlarının tayinlerini haberleştirirken, “17 ve 25 Aralık operasyonu sonrası” tabirini kullanarak gerçeğin üstünü örtmeye çalışıyor.

Emniyet’te yapılan tayinlerin paralel yapıyla ilgili değil, rüşvet operasyonundan kaynaklandığı izlenimi yaratmaya çalışıyor. Oysa emniyet içindeki paralel yapının elemanlarına yapılan inceleme ve tayinlerin neredeyse tüm vilayetlere dağıldığını görmezden gelerek gerçeği çarpıtıyor.

İşte bugün de birinci sayfasında yer alan ve tamamen paralel tetikçilik amaçlı haber:

hurriyet1

 

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

1 Yorum yapıldı

  1. Erkencilikten Kaçınalım

    Dün, bazı arkadaşların Hürriyet ile ilgili yorumları Erkencilik olarak değerlendirmiştik, yanılmamışız! Hürriyet’i Aydın Doğan, Koç olark değerlendirirsek yanlış olur. Hürriyet’i hep Axel olarak değerlendirmek gerekir. Türkiye’ye operasyon birimi olarak konuşlandırılan Axel’de sadece Yahudi sermayesi olarak değerlendirirsek yine yanlış olur. Axel Türkiye’nin bağrına dayanmış bir ‘Global Operasyon Birimi’ olarak görülüp değerlendirirsek doğru netice alırız. Bu nedenle ‘Erkencilik’ten kaçınmamız gerekir. Taaa ki, Axel ve türevlerinin denize döküldüğü, döküleceği güne kadar, diye düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir