Anasayfa / GENEL / Hürriyet’ten o yalanına pişkince savunma!
hurriyet2

Hürriyet’ten o yalanına pişkince savunma!

Kur’an kursunu dans kursuna çeviren Doğan medyasına bağlı Hürriyet gazetesi bir skandala daha imza attı. Tepkiler sonrası açıklama yapan muhabir, aşırı gürültüden dolayı yanlış anladığını iddia etti.

Sümeyye Erdoğan ile Kur’an kursunda tanıştıklarını söyleyen ressam Zeynep Çelik‘in açıklamalarını “dans kursunda tanıştık” diye aktaran Hürriyet’e tepki yağdı.

Hürriyet gazetesinin Pazar ekinde Sümeyye Erdoğan‘ın dansa gittiği haberi ortalığı karıştırdı. Ressam Zeynep Çilek’in, Hürriyet‘e verdiği röportajı sosyal medyada tartışma konusu oldu.

AŞIRI GÜRÜLTÜDEN…

Röportajı yapan muhabir İpek İzci, tepkiler üzerine Twitter hesabına röportajı yapan muhabir İpek İzci ise Twitter hesabında “Aşırı gürültüden yanlış anlaşılmış bir kelimeyi karalama kampanyasına dönüştürmek art niyetli bir davranış. Başka sözüm yok” diye yazdı.

‘KÜÇÜK BİR ŞOK YAŞADIM’

Ressam Çelik, skandal röportaj ile alakalı yaptığı açıklamada, “Sümeyye Erdoğan iledans kursunda tanıştılar.” ifadesini görünce şok yaşadığını belirterek şu ifadeleri kullandı;

“Dans kursunu ben de görür görmez küçük bir şok yaşadım. Hangi dans kursu diye ben de kendime sordum. Bir Sümeyye Erdoğan ile arkadaşlığım konusunda konuşmak istemedim. Ancak röportajcı yapan kişi o kadar ısrarcı oldu ki, bir iki şey söylemek zorunda kaldım. Ancak biz Kur’an kursunda tanıştık dans kursu değil! Bunu buradan söylemiş olayım.”

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir