Anasayfa / GENEL / Hürriyet’ten gerçek patronuna mesaj!
ersoy1

Hürriyet’ten gerçek patronuna mesaj!

Ersoy Dede, 24’te yayınlanan “Günün Manşeti” programında Hürriyet’in “Hava desteği istedik, ABD göndermedi” başlıklı haberinde kaynak göstermesine büyük tepki gösterdi.


Hürriyet’in “Hava desteği istedik, ABD göndermedi” başlıklı haberinde büyük harflerle kaynak göstermesine büyük tepki gösteren Ersoy Dede, “Kime mesaj veriyor Doğan Grubu burada? Amerikalı dostlarına mı mesaj veriyor? “Aslında biz böyle bir haberi yapmak istemezdik ama Anadolu Ajansı geçmiş” Aslında biz bu habere hiç inanmıyoruz AA da belki yalan da söylemiş olabilir” eleştirisinde bulundu.

Hürriyet’in gazete manşetinde bulunan diğer haberlerde kaynak göstermediğine dikkat çeken Ersoy Dede, “Hürriyet, biz sahiplenmiyoruz biz inanmıyoruz mu demek istiyorsunuz. Ajans haberi vermenin bir stili vardır. Bunların yaptığı bir ihanettir. Orada ABD değil de başka bir şey olsaydı Hürriyet’e aynı refleksi gösterecektim. Bunlar Milli değil” dedi.

MEDYAGUNDEM

yunan

Krizin altından ABD çıktı

3 Temmuz 2017’de, Türk bandıralı ticaret gemisine Yunan Sahil Güvenlik botundan ateş açılmış, Yunan tarafı …

ypg

ABD’den teröristlere yeni isim

Terör örgütü YPG’ye ‘isim değiştirme’ tavsiyesinde bulunduklarını belirten ABD Özel Kuvvetler Komutanı Orgeneral Thomas, YPG’nin …

feto-abd

ABD kararını verdi; game over Feto!

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ABD Dışişleri Bakanlığının yayınladığı Terörizm 2016 Ülkeler Raporu’nun Türkiye bölümünde ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir