Anasayfa / GENEL / Hürriyet yine ‘cici çocuk’ PR’ına başladı
selo-hur1

Hürriyet yine ‘cici çocuk’ PR’ına başladı

PKK terör örgütü Türkiye’de, Suriye’deki uzantısı PYD de Suriye’de köşeye sıkışınca HDP eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “silahlar bırakılsın” çağrısı yapmaya, “cici çocuk” maskesi takmaya başladı.


HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın yaptığı açıklama Hürriyet gazetesi tarafından yeni bir “cici çocuk” pazarlamasına dönüştürülüyor.

Demirtaş’ın “Darbe tehdidi sürüyor. 15 Temmuz’da asker ile yapılamayan darbe şimdi toplumun tabanında geniş mağduriyetler yaratılarak yapmak isteyen FETÖ’cü kriptolar ve Erdoğan düşmanları var” şeklindeki sözleri Hürriyet internet sitesi tarafından “Erdoğan düşmanları var” şeklinde manşet yapıldı.

selo-hur

En büyük Erdoğan düşmanı olan Demirtaş’ın son çıkışı köşeye sıkışan terör örgütlerine nefes aldırmak için yeni bir tuzak olarak değerlendirildi.

Bu arada Doğan medyasının HDP aşkına dair şu anekdotu düşelim. Bugün Hürriyet gazetesindeki köşesinde Ertuğrul Özkök, Demirtaş için “kardeşim” ifadesini kullandı.

SİLAHLAR SUSTURULSUN OYUNU

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, ‘PKK’dan ve hükümetten silahların susturulmasını istiyoruz. Asker ve polisin silahlarını bırakmasını değil.

“PKK’dan ve hükümetten silahların susturulmasını istiyoruz. Asker ve polisin silahlarını bırakmasını değil. Kürt sorununun silahla çözülemeyeceğini hükümetin de PKK’nın da bu kadar yaşananlardan sonra anlamış olmaları gerekir.” dedi.

‘ERDOĞAN DÜŞMANLARI VAR’

Darbe tehdidi sürüyor. 15 Temmuz’da asker ile yapılamayan darbe şimdi toplumun tabanında geniş mağduriyetler yaratılarak yapmak isteyen FETÖ’cü kriptolar ve Erdoğan düşmanları var.”

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir