Anasayfa / GENEL / Hürriyet Yılmaz Özdil’in yazısını yayınlamadı!
ozdil

Hürriyet Yılmaz Özdil’in yazısını yayınlamadı!

Yönetim kademesinde yapılan değişikliğin ardından gözle görülür bir dönüşüm yaşayan Hürriyet, Erdoğan’ın eleştirildiği Yılmaz Özdil yazısını yayımlamadı.

Muhalif yayınlarıyla dikkat çeken Hürriyet, geçtiğimiz günlerde yönetim kademesinde isim değişikliği yapmıştı.

Seçim gecesi “oy pusulaları çalındı” ya da “O ilde elektrikler kesildi” tarzı haberler yapmayan Hürriyet, geçen süre içinde “Muhtar bile olamaz” manşetlerinden “Yeşil sahalardan Çankaya’ya” manşetine kadar gelmişti.

YILMAZ ÖZDİL’E ‘DUR’ DEDİ

Son olarak Hürriyet, ulusalcı yazarı Yılmaz Özdil’in, Erdoğan’ı eleştiren yazısını yayımlamadı.

KÖŞESİNİ BOŞ BIRAKTI

Yılmaz Özdil, yazısının veto edilmesinin ardından yeni bir yazı göndermeyerek köşesini boş bıraktı. Özdil’in bu tavrı, “Küstü” yorumlarına neden oldu.

“YENİ BAŞBAKAN BİLAL ERDOĞAN”

Özdil’in söz konusu yazısında Türkiye’nin yeni Başbakanı olarak, Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ı işaret ettiği söyleniyor. Özdil, Bilal Erdoğan’ın olmaması halinde ise 17 Aralık soruşturmasında adı geçen işadamı Reza Zarrab ile Mehmet Cengiz’in ismini öneriyor.

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

1 Yorum yapıldı

 1. Yılmaz Sen Bok Bile Değilsin

  Yılmaz, sen gazeteci falan değilsin, olamazsın da! Bugüne kadar senin fikir anlamında bir tane yazını göremedim. Hep dalyaraklık peşinde peşin de koştun, aklına geleni değil, ağzına gelen söylemeyi gazetecilik zannettin. Beynin çalışmadığı yerde devre dışı kalmış bel altını konuşturmaya çalıştın. Yazı diye osuruktan, tırışkadan nameleri kendin gibi beyinsiz okurlarına ha bire kakalayıp durdun. Seni fikir adamı olarak anabilecek bir tek yazını gösterebilir misin? Sirkin maskaralığını yaptın, yaptırdılar adına kibarca gazetecilik dediler, dedirttiler. Tetikçi ihtiyacını gidermek için yüzlerce, binlerce sabıkası olan silahı eline verdiler haberin bile olmadı, şimdi o silahı en son senin elinde patlatıp, kıçımı sildiğim tuvalet kağıdı gibi üzerine sifon çekilmeyi belediğini bile göremeyecek kadar aptalsın olum.

  Senin yaptığın gazeteciliği bir örnekle sana anlatacağım, ama çok acı anlatacağım.

  Yayınlanmayan yazın ‘Türkiye’nin yeni Başbakanı olarak, Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ı işaret ettiği söyleniyor. Özdil, Bilal Erdoğan’ın olmaması halinde ise 17 Aralık soruşturmasında adı geçen işadamı Reza Zarrab ile Mehmet Cengiz’in ismini öneriyor.’ Bu, öyle mi?

  Bak seni türünde, yani dalyarakca bir yazı yazacak olsaydım ben nasıl yazardım biliyor musun?
  Yılmaz Özdil’in ‘karısını, varsa kızını ZÜRAFA sokakta daha sonra da BENTDERESİ’n de görülmüştür’ diye veya benzer bir yazı yazsam nasıl olurdu? Zoruna gitti mi? İşte senin yaptığın bugüne kadar sadece buydu, çamur atıp, bakın nasıl yazdım demekten öteye gitmeyen dalyaraklık yaptın. Evet, evet tek yaptığın dalyaraklıktır. Yılmaz sen gazeteci olmayı bırak, kenefteki bir bok bile olamazsın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir