Anasayfa / GENEL / Hürriyet kanalizasyonu kahraman ilan etti
hurriyet-halktv

Hürriyet kanalizasyonu kahraman ilan etti

MEDYAGÜNDEM- Gezi Parkı üzerinden yürütülen büyük tezgahın medya ayağında ittifak iyice kendini belli etti. Provokasyonun bir numaralı merkezi Doğan medyasından, yalan ve kışkırtma haberleriyle karanlık “ODA”k gibi çalışan CHP’nin kanalı Halk TV’ye destek geldi.

Bugün Hürriyet Pazar’ın manşetinde yalan, dezenformasyon ve kışkırtma merkezi Halk TV, “kahraman” gibi gösterilip, “fenomen” olarak lanse edildi.

halktv-hurriyet

Habere de Hürriyet Pazar yayın yönetmeni “etekli kalemşör” Mehmet Y. Yılmaz’ın yeğeni Çınar Oskay imza attı. Halk TV’nin yayın yönetmeni Soner Yalçın’ın adamı Hakan Aygün’le röportaj yapan Oskay, resmen kanalizasyona övgüler yağdırdı.

Halk TV’yi bir “direniş fenomeni” gibi gösteren Oskay, bu kanalın yalanlarına ve kışkırtmalarına hiç girmedi. Borsanın kapalı olduğu Pazar günü canlı yayında “Flaş! Flaş! Borsa çakıldı” son dakikasını geçip, toplumu sokaklara dökme, yalanlarla kışkırtma operasyonu yapıp “kanalizasyona” dönüşen kanala Hürriyet’tin desteği aslında şaşırtmadı.

halktv-yalan1

Aydın Doğan’ın iktidara karşı giriştiği ikinci 28 Şubat darbesinde safları sıklaştırma politikası güttüğünü resmiydi bu aynı zamanda.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir