Anasayfa / GENEL / Hürriyet, FETÖ, CHP neyin peşinde; 15 Haziran oyunu
kk4

Hürriyet, FETÖ, CHP neyin peşinde; 15 Haziran oyunu

Kılıçdaroğlu’nun adalet yürüyüşünü başlatacağı tarihin FETÖ’cülerin Doğan medyası üzerinen darbe iması yaptıkları tarihle aynı olması kuşku yarattı.

Hürriyet Yazarı Abdulkadir Selvi, 5 Haziran’daki köşe yazısında FETÖ’cüler arasında geçtiğini iddia ettiği bir konuşmayı “15 Haziran’a kadar ne olacağını göreceğiz. ‘Bu sefer çok kan akacak’ diyorlar. Türkiye’de yeni darbenin tarihini konuşuyorlar” ifadesiyle aktardı.

Abdulkadir Selvi’nin bu iddiası çok konuşulurken ’15 Haziran’da FETÖ yeni bir darbe mi yapacak?’ sorusu sorulmaya başlandı.

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanması ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu gelişmelerin ardından ‘Adalet yürüyüşü’ başlatacağını açıkladı. Kılıçdaroğlu’nun protesto yürüyüşünün FETÖ’cüler verdiği 15 Haziran tarihiyle aynı olması ise dikkat çekti.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir