Anasayfa / GENEL / Hürriyet bunu yazsa ya!
korkmaz-hurriyet

Hürriyet bunu yazsa ya!

MEDYAGÜNDEM- Yeni Şafak yazarı Tamer Korkmaz, bugün yine çarpıcı bilgilerle dolu yazısında, 2012’de öldürülen PKK’lıların dörtte üçünün Türkiye vatandaşı olmayan teröristlerden oluştuğu bilgisini paylaştıktan sonra, bomba bir arka planı şöyle aktarıyor:

“Tam da bu noktada, çok çarpıcı bir bilgiyi/arka planı sizlerle paylaşacağım: Öldürülen PKK’lı teröristlerden 23’ü hangi ülkenin vatandaşı çıktı, dersiniz? El Cevap: İsrail’in! Dikkat buyurunuz, İsrail vatandaşı olmuş kimi Kürtlerden söz etmiyorum. İsrail devletinin, PKK’lı olarak istihdam ettiği ‘yerleştirilmiş’ teröristlerden bahsediyorum.”

Ve bu bilginin ardından Korkmaz konuyu Hürriyet Gazetesi’ne getirerek, “Çok merak ediyorum: Aynı Hürriyet, bu yıl içinde öldürülen PKK’lı teröristlerden 23’ünün İsrail vatandaşı çıktığı bilgisini/bu çarpıcı hakikati okuyucularıyla paylaşabilir mi? Şöyle de sorabilirim: Hürriyet, bugüne kadar defalarca kanıtlanan PKK-İsrail veya PKK-ABD bağlantısının üzerine neden hiç gitmemiştir?” diye sordu.

Hürriyet’in “İsrail yanlısı” tavrını Korkmaz, “On dokuz yaşındaki savunmasız Furkan’ın alnına yarım metreden beş kurşun sayan İsrail’in komandolarını, hiç utanmaksızın ‘mağdur gibi’ göstermeye yeltenen Hürriyet gazetesiydi!” diyerek de gözler önüne serdi.

Korkmaz’ın çarpıcı yazısı için TIKLAYIN

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir