Anasayfa / GENEL / Hürriyet Ahmet Hakan’a saldırı olayında Cem Uzan detayını neden gizliyor?
hurriyet-uzan

Hürriyet Ahmet Hakan’a saldırı olayında Cem Uzan detayını neden gizliyor?

Hürriyet gazetesi, Ahmet Hakan’ın Cem Uzan’ın tehdit ettiği gün saldırıya uğramasına rağmen olayı Erdoğan ve Ak Parti yapmış gibi göstermeye çalışıyor. Uzan’la ilgili hiçbir detaya yer verilmiyor. Polis bile Uzan’ın tehditlerini inceleme konusu yaparken, Hürriyet  detayı bile önce yayınladı sonra sildi.


MEDYAGUNDEM.COM- Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’a saldırının tam da Cem Uzan tarafından tehdit edilip, karşılıklı küfür ve tehditleşmelerde bulundukları gün gelmesi, çirkin saldırının olağan şüphelisini bir anda Cem Uzan haline getirdi.

kavga

Polis jet hızıyla Ahmet Hakan’a saldırıda bulunan uyuşturucu satıcılığı, silahlı tehdit ve yaralama suçlarından sabıklaı Ahmet Güler, Kamuran Ergin, Fuat Elmas ve Uğur Adıyaman’ı gözaltına aldı.

Polisin soruşturmada Ahmet Hakan’la Cem Uzan’ın tehditli kavgasını a incelediği bilgisi önce Hürriyet gazetesi internet sitesi tarafından yazıldı. Doğan Haber Ajansı’nın servis ettiği haberdeki “Polis yetkilileri, Ahmet Hakan’ın Cem Uzan’la Twitter ‘deki bir tartışması olduğu bilgilerinin de yer aldığını, bunun da incelendiğini söylediler.” cümlesi Hürriyet gazetesi tarafından daha sonra silindi. Ancak aynı ifade Aydın Doğan’a bağlı radikal.com.tr’de şöyle yer aldı:

radikal-ahc

HÜRRİYET CEM UZAN MESELESİNİ ISRARLA ÖRTÜYOR

Hürriyet gazetesi Ahmet Hakan’a saldırı olayında Cem Uzan’ın tehditleri meselesini ısrarla gizliyor. Uzan’la ilgili hiçbir ayrıntıya yer verilmiyor. Verilse bile örnekte olduğu gibi siliniyor haber daha sonra. Aydın Doğan medyası bunun yerine ısrarla saldırıyı Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptırmış gibi bir algıya hizmet ediyor. Bu da saldırının gerçek failleri konusunda kafaları karıştırıyor. Aydın Doğan’ın böylesi bir algı operasyonuyla mağduriyet rolü yapması saldırının kurgu olabileceği ihtimalini de akla getiriyor.

 

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

aykut2

Yalancı ve müfteri CHP’li!

Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iftira atan Aykut Erdoğdu’ya sert tepki göstererek ‘yalancısın ve müfterisin’ dedi. …

1 Yorum yapıldı

  1. Niye gizleyecek Ak parti c.başkanı basını hedef gösterdi yaygarası koaprmak için.. Bu işi özellikle son birkaç gündür tüm kirli çamaşırları ortaya dökülen teröre destekten hakkında açılan soruşturma derinleştirilen aydın doğan denen mafya bozuntusu tezgahlamadıysa ben de birşey bilmiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir