Anasayfa / GENEL / Hoca kılıklı şarlatan Feto bakın nasıl Peygamberimizi yalanlarına alet ediyor?
gulen-hakan

Hoca kılıklı şarlatan Feto bakın nasıl Peygamberimizi yalanlarına alet ediyor?

FETÖ lideri Fetullah Gülen’in 17 Aralık 2013 darbe girişiminden 5 gün sonra ettiği ve 25 Aralık darbe girişiminin talimatı olarak yorumlanan beddua ile ilgili bilinmeyen detaylar ortaya çıktı. Hüseyin Gülerce, “Kirli Hesaplar Çarşısı” isimli kitabında Gülen ile Hakan Şükür arasındaki beddua diyaloğuna da yer verdi. Gülen, Şükür’e “Hakan Bey ben kendiliğinden mi konuşuyorum” diyor.


Yıllarca Fetullah Gülen’in en yakınındaki isimlerden olan ve 17-25 Aralık darbe girişimlerinden sonra yollarını ayırıp, devlete karşı yürütülen hamlelerin karşısında duran gazeteci Hüseyin Gülerce, FETÖ ve paralel yapının iç yüzünü “Kirli Hesaplar Çarşısı” isimli kitabında deşifre ediyor. Gülerce’nin Kahverengi yayınlarından çıkan kitabındaki önemli bir detaya Yeni Şafak yazarı Salih Tuna bugünkü köşe yazısında dikkat çekti.

Bedduadan bir kaç hafta sonra Pensilvanya’ya gitti

Kitabın 95. sayfasında Gülen’in “Evlerine ateşler salsın, yuvalarını yıksın, birliklerini bozsun, duygularını sinelerinde bıraksın, önlerini kessin, bir şey olmaya imkan vermesin…” şeklindeki bedduasından birkaç hafta sonra Hakan Şükür’ün Pensilvanya’ya gittiği ve Gülen ile görüştüğü belirtiliyor.

“Hakan Bey ben kendiliğimden mi konuşuyorum..”

Gülen ile Hakan Şükür arasındaki beddua diyalogu kitapta şu şekilde yer aldı:

“Konu bedduaya gelince Hakan Şükür, ‘Efendim birileri Türkiye’de hâlâ beddua diyorlar’ diye lafa giriyor. Gülen, Hakan Şükür’ün gözlerinin içine bakıyor; ‘Hakan Bey ben kendiliğinden mi konuşuyorum’ diyor…”

“Hakan Şükür bunları unutup ikna oldu”

Hüseyin Gülerce bu konuşmayı ve tavrı kitabında şöyle yorumluyor:

“Bu, en büyük susturucudur. ‘Hocaefendi’ yanlış yapmaz, çünkü ‘kendiliğinden’ konuşmuyor. Her Perşembe akşamı Peygamberimizle (s.a.v) istişare ediyor. Peygamberimize (s.a.v) danışıyor, Peygamberimizden (s.a.v) ruhsat ve onaylıyor. Bu konuda o kadar rahat ki. Efendimizi (s.a.v) Samanyolu TV dizilerinde kamyona da bindiriyor, Türkçe Olimpiyatlarında statlarda da görüyor. Türkiye’den has adamlarından biri, ‘Efendim bir arkadaş Peygamberimizi rüyasında görmüş, tweetleri ikiye katlayın demiş’ dediğinde, ‘Siz de katlayın o zaman’ cevabını çok rahatlıkla vermiş… Hakan Şükür bunları unutuyor ve sonra ikna oluyor…”

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir