Anasayfa / GENEL / Her hainin yolu önce Doğan medyasından geçer!
gunes-cem

Her hainin yolu önce Doğan medyasından geçer!

Alman meclisinde kabul edilen utanç yasasının mimarı olan ve teröristlerinde yanında duran Cem Özdemir’e, Aydın Doğan’ın kalemşorları methiyeler dizerek imaj çalışması yaptı.


Doğan Medya yıllarca, Alman Federal Meclisi’nin geçtiğimiz hafta kabul ettiği utanç yasasının mimarı Cem Özdemir’in reklamını yaptı. Oysa Özdemir, sürekli terör örgütü PKK ve onun uzantılarının yanında oldu. Türkiye karşıtlığı yaparak Alman siyasetinde yükseldi.

ÖZDEMİR’İ DE SÜSLEYİP SUNDULAR
2015 genel seçimleri öncesinde eline bağlama verip türkü söyleten Doğan Medya’nın yazarları bu kez Cem Özdemir için kolları sıvadı. Hürriyet’in devrik Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, Cem Özdemir’i Türkiye kamuoyuna süsleyerek sunan ilk isim oldu. Özdemir’den ‘dostum’ diye söz eden Özkök’ü, skandal açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Tufan Türenç izledi. Türenç işi iyice abartarak Özdemir için ‘Almanya’daki kalemiz’ dedi, methiyeler dizdi.

KAMPANYALAR YÜRÜTTÜ
“Avrupa’daki yüzümüz” şeklinde reklamı yapılan Cem Özdemir, bu sayede bazı gurbetçi vatandaşlarımızın da desteğini aldı. Ancak Alman Federal Meclisi’ne girdikten sonra gerçek yüzünü gösterdi. Türkiye’nin bölgedeki yükselişini önlemek için uluslar arası kampanyalar yürüttü, yasa teklifleri verdi.

KILIÇDAROĞLU ÇİRKİN KARARI BİLİYORDU
Geçtiğimiz ay Almanya’ya giden CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, her ziyaretinde olduğu gibi Cem Özdemir’le yine bir araya geldi. Kapalı kapılar ardında yapılan görüşmelerde Kılıçdaroğlu, utanç yasasından haberdar oldu ancak sesini çıkartmadı. Kılıçdaroğlu, Alman Federal Meclisi’nin Türkiye’de büyük öfkeye neden olan skandal kararının ardından göstermelik bir tepki vererek dikkat çekmemeye çalıştı.

(Güneş)

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

ertugrul-ozkok

Fitneci şaklaban, alçak, hain!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Fitneci Özkök, azıcık onuru varsa, bir tane isim verir!” başlıklı …

ozkok

Alçak Özkök’e tepki yağıyor

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank, Hürriyet’teki bugünkü köşe yazısında yazdığı yazı ile büyük tepki toplayan Ertuğrul …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir