Anasayfa / GENEL / Hendekçi Feto’nun şifresi çözüldü saldırdı!
hendekci-feto

Hendekçi Feto’nun şifresi çözüldü saldırdı!

Güvenlik güçleri, Sur’da eli kanlı teröristlerle gece gündüz demeden mücadele ediyor. Bölgeden günaşırı şehit haberi gelirken Gülen’in “Sur’da bir gedik açtık” göndermesi gündeme bomba gibi düştü.


Pensilvanya’daki malikanesinden Türkiye’deki örgüt üyelerine haftalık yayınladığı videolar üzerinden talimatlar gönderen FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, son mesajıyla kan dondurdu. Güvenlik güçlerinin PKK’lı teröristlere yönelik operasyonlar düzenlediği Diyarbakır’ın Sur ilçesine atıfta bulunan FETÖ elebaşı, “Sur’da bir gedik açtık. Zafer yakındır” sözleriyle hainlere arka çıktı. FETÖ’nün skandal göndermesinin deşifre olan mesajı büyük tepki topladı. Alelacele harekete geçen FETÖ’cü medya saldırıya geçti, montajlı görüntülerle kendilerini savunmak için çırpındı. Ancak ‘Sur’da gedik açtık’ mesajı vaaz adı altında örgüt militanlarına gönderilen ilk şifreli mesaj değil.

gunes-hendek

Talimatı ABD’den verdi
Elebaşı Gülen’in örgüt üyelerine şifreli mesajlar göndermeye başladığı, ilk kez tahşiye kumpası öncesi yayınlanan sözde vaaz videosunda ortaya çıktı. Gülen 6 Nisan 2009’da yayınladığı videoda “Tahşiye diye bir şey icat edebilirler, ellerine silahlar verebilirler” ifadelerini kullandı. Bu mesajın ardından FETÖ’cü medya tahşiyecileri gündeme getirdi, Paralel polisler harekete geçerek sahte deliller üretti ve 51 kişiyi hapse attı.

Kamikaze dalışı istedi
19 Nisan 2015’te örgüt üyeleri için video çeken Gülen “Birileri Medrese-i Yusufiye’de yaşar. Sen onları en kısa zamanda salıver Allah’ım” diyerek yargıdaki Paralellere şifreli talimat gönderdi. Bu hakimler de da deşifre olma pahasına yetkileri olmadığını bile bile aralarında Hidayet Karaca, Yurt Atayün ve Ali Fuat Yılmazer’in de bulunduğu 75 Paralel tutukluyu tahliye etmeye kalkıştı. Yargı darbesi son anda önlendi.

Ekmel’i diline doladı
Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Erdoğan’ı engellemek isteyen Gülen, sahneye çıktı. 10 Ağustos 2014’teki seçimden 6 gün önce video yayınlayan Gülen, 5 saniye içinde tam 6 kere ‘Ekmel’ adını geçirdi. Fetullahçı terör örgütünün üyelerine açık açık CHP ve MHP’nin çatı adayı olan “Ekmeleddin İhsanoğlu’na oy verin” talimatı gönderdi.

Türkiye’den firar edin
FETÖ’cülere yönelik operasyonlar tüm hızıyla sürdüğü sırada Gülen yeni bir video ile örgüt üyelerinin karşısına çıktı. Gülen, 20 Aralık 2015’te yayınlanan videoda “Bir yerde Nemrutlar üzerinize geldiği zaman oradan çıkıp gidebilirsiniz; Hazreti İbrahim’in yoludur bu.” sözleriyle ‘kaçın’ talimatını verdi. Yüzlerce FETÖ üyesi o andan itibaren malı mülkü satıp yurt dışına kaçmaya başladı.

Rüyadan ihanet çıktı
1128 akademisyenin altına imza attığı ihanet bildirgesinden bir gün önce Gülen’in 1 numaralı adamı Osman Şimşek ilginç bir rüya gördü. Rüyayı yorumlayan Gülen ise bölge halkının sesi olmalıyız diye üstü kapalı çağrı yaptı. Sonrasında da bütün örgüt üyeleri terör örgütü PKK’nın söylemlerini diline doladı.

(GÜNEŞ)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir