Anasayfa / ANALİZ / Hem Radikalci, hem cemaatçi, hem TRTci!
omer-sahin

Hem Radikalci, hem cemaatçi, hem TRTci!

MEDYAGUNDEM.COM-  TRT’deki “cemaatçi çete”nin üyeleri say say bitmiyor.

Hem siyonist-Neocon ittifakının doğal bir üyesi olarak Yeni Türkiye’ye finansal-diplomatik-siyasî hareket çekeceksin hem de Hükumet’e bağlı kurumlarda yuvalanacak, rant yiyecek, imkanları cemaatin için kullanacaksın.

Oh ne güzel İstanbul!

Başbakan’ın “örgüt” ve “çete” diye nitelediği Siyonist-neocon işbirlikçisi Cemaat’in kadim elemanlarından Ömer Şahin, malum Radikal gazetesinin de Ankara Haber Müdürü.

Şahin, yıllarca Cemaat medyasında çalıştı, İstanbul baronlarının prensi Eyüp Can ağbisi onu Deniz Zeyrek’le buluşturdu, fitne yuvası Radikal’in Ankara’sına taşıdı.

Ömer Şahin de, TRT’den sorumlu Bakan’la ilişkisini kullanarak bir kanaldaki “Görüş Farkı” adlı programını geçenlerde görevden alınan Eski STV’ci Ahmet Böken’in koordinatörlüğünü yaptığı TRT Haber’e taşıdı.

Acaba program başına kaç TL indiriyor?

Öyle ya TRT’nin parası, halkın cebinden çıkıyor.

Hem halka düşmanlık yapacaksın, hem Yeni Türkiye’yi çökertme planlarının göbeğinde yer alacaksın, hem medyanı Siyonist-Neocon çetelerinin emrine vereceksin hem de mensuplarını düşmanlık ettiğin halkın cebinden çıkan parayla halkın ekranında istihdam edeceksin.

Buna ne ad konulur bilmiyoruz ama kimse bizi enayi yerine koymasın.

Madem kirli ittifakın medyasından geliyorsun, o kirli ittifakın sacayaklarından birinin Ankara Haber Müdürüsün defolup gitsene kardeşim o çirkin kanallardan birine, o gereksiz programını orada yap.

Milletin derisine giyen o alçak baronların hizmetindeki ekranların birinde yapsana programını.

Ömer Şahin’in son beyanlarından birine bakalım :

“ (…) Başbakan Erdoğan’ın Efkan Ala tercihi hükümet-cemaat gerilimi ve 17 Aralık operasyonu ile de yakından ilgili. Efkan Ala ile hizmet hareketinin aralarının iyi olmadığı biliniyor. Bürokrasi mutfağının tepesinde olan Ala’nın cemaate yakın bilinen isimlerin göreve gelmesine engel olduğuna ilişkin söylenti uzun zamandır dile getiriliyor. (…)”

Şu twitlere bakalım bir de :

“Erbakan Hoca nın yeğeninin CHP den adaylığı da siyasette ‘normalleşme’ nin işareti olarak görülebilir mi?“

“Mustafa Sarıgül, Başbakan Erdoğan için ‘Dünya Lideri’ demiş. Sarıgül , AK Parti den mi aday oluyor:))?“

Bir çift sözümüz de TRT yönetimine :

Başbakan’ın oğlu üzerinden kendini soruşturmaya/tutuklamaya göz dikmiş gözüdönmüşlerin mensuplarını Halk’ın kurumunda tutmaya ne zamana kadar devam edeceksiniz?

MEDYAGUNDEM

trt1

TRT’de 8 daire başkanı görevden alındı

TRT’de geçen hafta Şenol Göka’nın istifasının ardından dün de 8 daire başkanı görevden alındı. TRT’de …

trt1

TRT Genel Müdürü istifa etti

TRT Genel Müdürü Şenol Göka istifa etti. Göka’nın dilekçesinde, ‘gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum’ yazdığı …

trt1

FETÖ’nün TRT inine yeni operasyon

FETÖ’nün TRT’deki yapılanmasına yönelik Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmada 38 kişi hakkında gözaltı kararı alındı. …

1 Yorum yapıldı

  1. KUKLAGİLLER… gülencilere ait Dünya Radyo’da (bu radyo sonradan kapandı) program yapan mizah ekibi TRT’de kuklagiller programını yapmaktalar. kuklagiller, herhangi bir olumlu mesajı olmayan, içi boş, sulu zırtlak bir sözde komedi. üstelik programın yapım maliyeti de çok yüksek. İzlenme oranına katkısı ise hiç yok. ama tüm bunlara rağmen kuklagiller’i TRT’de birileri devam ettiriyor. Bu, Cemaatçilerin kendi kanallarında asla yapmayacakları büyük bütçeli bir yapım ama TRT’nin kaynaklarını harcamak, oradan rant sağlamak çok hoşlarına gidiyor. Bu programın da en kısa zamanda sona erdirilmesi şart.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir