Anasayfa / GENEL / Helal olsun Batman
batman3

Helal olsun Batman

Batman’da PKK, DAEŞ ve FETÖ terör örgütlerine karşı düzenlenen yürüyüşe yoğun katılım sağlandı.


Bazı siyasi partilerle Peygamber Sevdalıları Platformu, Düşünce ve İnanç Platformu, Müstakil İşadamları Derneği, Memur Sendikaları Konfederasyonu gibi sivil toplum kuruluşlarınca son günlerde yaşanan terör saldırılarına tepki amacıyla düzenlenen yürüyüş için Esentepe Kavşağında binlerce vatandaş bir araya geldi.

“KAHROLSUN PKK, DAEŞ,FETÖ”
Türk bayraklarıyla “Teröre lanet kardeşliğe davet”, “Kahrolsun PKK, DAEŞ, FETÖ”, “Şehitler ölmez vatan bölünmez”, “Hepimiz kardeşiz bu zulüm niye” sloganları atan vatandaşlar Atatürk Parkı’na doğru yürüyüşe geçti. Batman Valiliği ve Emniyet Müdürlüğünün bulunduğu Adalet Caddesi’nde sivil toplum kuruluşları ortak basın açıklaması yapacak.

“PKK, FETÖ VE DAEŞ’İN KATLİAMLARINI LANETLİYORUZ”

Yürüyüşe katılan Ayla Işık yaptığı açıklamada, PKK, FETÖ ve DAEŞ’in katliamlarını lanetlediklerini, masum insanların canına kıyan her türlü terörü kınadıklarını söyledi.

Vatandaşlardan Muhammet Ayhan ise “Bütün terör örgütlerini PKK, FETÖ, DAEŞ hepsini kınıyorum. Terör her kimden gelirse gelsin lanetliyoruz. Burada ümmetin birliği için bulunuyoruz. Demokrasi nöbetlerinde olduğu gibi hem Hükümetimizin hem de ülkemizin yanında olacağız.” ifadelerini kullandı.

batman1 batman2 batman3 batman4 batman5 batman6

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir