Anasayfa / ANALİZ / Hayır cephesindeki Nurcu maskeli FETÖ’cüler!
yeniasya5

Hayır cephesindeki Nurcu maskeli FETÖ’cüler!

Referamdumda “hayır”cı cephenin üyelerinden biri de Nurcu görünümlü FETÖ’cüler olan Yeni Asya’cılar….

medyagundem.com

Fetullahçı terör örgütünün uyuyan hücresi olarak kabul edilen Yeni Asyacılar, inkar etseler de FETÖ nerede duruyorsa onlar da oradalar. Yeni Asyacılar şimdi de referandumda tıpkı FETÖ, PKK, CHP ve diğer terör örgütleri gibi “hayır” cephesinde yer aldı.

Yeni Asya manşetleri sürekli hayır cephesine hizmet ediyor. Yeni Asya’nın birinci sayfasında yayınlanan karikatürde sürekli Erdoğan düşmanlığıyla tıpı FETÖ ve PKK gibi “hayır” çağrısı yapılıyor.

İşte İbrahim Özdabak imzalı karikatür; Cumhurbaşkanlığı sistemini 12 Eylül darbesinin anayasasıyla bir tutup, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la darbeci Kenan Evren’i eşitliyor:

yeniasya1

Bir başka karikatüründe FETÖ’cüleri böyle savunuyor:

yeniasya8

Yeni Asya’nın genel yayın yönetmeni Kazım Güleçyüz, Cumhurbaşkanlığı sistemine FETÖ’cü troller gibi Twitter’dan böyle karşı çıkıyor:

yeniasya7

Gazetenin bugünkü manşeti ise daha da ilginç:

yeniasya2

Nurcu görünümlü FETÖ’cü Yeni Asya, Özgür-Der’i manşetine çekip, PKK ve FETÖ’cü teröre destek veren akademisyenlerin yanında saf tutuyorlar.

İşin ilginç yanı asla yanyana gelmeyecek yapılar Nurcularla Özgür-Der ya da Haksözcüler. Ama bugün ortak hareket ediyorlar. Tasavvufun tarikatın İslam dışı olduğunu savunan yapılarla sözde tasavvufçu yapılar elele. FETÖ ve PKK gibi terör örgütleriyle, eski Türkiye’nin vesayet yapılarıyla bir arada durmaktan ve gerçek yüzlerinin ortaya çıkması pahasına bunu yapmaktan imtina etmiyorlar. Öyle organize işler ki, Nurcu görünümlü FETÖ’cülerle, İslamcı görünümlü radikalleri bir araya getiriyor.

 

 

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Titre Ekrem; ya dirin ya leşin!

ABD’ye kaçtığı belirlenen ve FETÖ örgütünün üst düzey yöneticileri arasında yer alan Zaman gazetesinin eski …

sarikaya

MİT’e kumpas kuran FETÖ’cü hainler tutuklandı

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında yakalanan eski hakim Dursun Ali Gündoğdu …

nusaybin8

FETÖ sıkışan PKK’yı kurtarmaya çalışıyor

Mardin Nusaybin’de 4 teröristin öldürüldüğü bölgeye giremeyen HDP’li milletvekilleri oturma eylemi başlattı. Nusaybin’de sıkışan PKK’yı …

1 Yorum yapıldı

  1. Bu vatan hainleri tum derslerinde sayin cumhurbaskanimizi kotuluyorlar hatta kufur hakaretler sozumona risale dersi yapiyorlar surekli asagilama ve hakaret bu adi alcaklari devletin istihbarati gormuyor mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir