Anasayfa / GENEL / Halk TV’de Müslümanlar hakkında şok sözler!
halktv-hakan

Halk TV’de Müslümanlar hakkında şok sözler!

Halk TV’nin genel yayın yönetmeni Hakan Aygün’den canlı yayında tepki çekecek sözler geldi. Aygün Müslümanlar için “Mezhep savaşlarında geberiyorlar” şeklinde yorumda bulundu.

Halk TV Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, canlı yayında kendinden geçerek ve adeta dilinin ayarına hakim olamayarak, Müslüman Araplara “Mezhep savaşlarında geberiyorlar.” şeklinde hitap etti.

Marmaray yapımının sebebinin Cumhuriyet olduğunu söyleyen Hakan Aygün, Arap ülkeleri örnek göstererek, “Petrol satarak yatıyorlar, Türkiye üretiyor. Üretmesinin nedeni Cumhuriyet. Başlamışım Marmaray’ına. Bin tane gelir onlardan. Bunun nedeni Cumhuriyet.” ifadelerini kullandı.

“Mezhep savaşlarında geberiyorlar, yapamıyorlar. Bizim şeriatçımız bile Cumhuriyet terbiyesi almış şeriatçı. Bu kadar.” diyen Aygün’ün müslümanlar için kullandığı “Geberiyor.” hitabı, gören ve duyanlar üzerinde şok etkisine sebep oldu.

 

MEDYAGUNDEM

halktv4

CHP’nin kanalından darbe çağrısı

CHP’nin resmi kanalına dönen Halk TV’de darbe çağrısı yapıldı.

chp4

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’den darbe ve kaos provokasyonu

CHP’nin kanalı Halk Tv’nin skandal alt yazısı tepki çekti. Hayır cephesinin yılmaz savunucusu CHP’nin kanalı …

halktv

İçimizdeki “lale”ler yine ihanet içinde

CHP’nin kanalı Halk TV, Türkiye’nin değil Hollanda’nın yanında yer aldı. Halk TV, Bakan Kaya’nın aracını …

2 Yorumlar

  1. Olimpiyatlardan sonra tükenen Kına eksikliğini, alttan aldığı Tuzla, Şap’la gidermeye kalkarsa sonuç kaçınılmaz olur, nihayetinde de olmuş! Yara Tuzu, Şap’ı kaldırmayacak kadar ağır. AKP hükümetinden öncede 70 yıllık Cumhuriyet rejimi vardı, ne yapıldı? Arapları petrol zenginliğiyle uyutan Emperyal güçler, 70 yıl bu ülkeyi laiklikle uyutup, sisli havalar oluşturup sürek avı yapmadılar mı, siz maşaları da sürek avının önünde iz, koku sürmediniz mi? 70 yıl patronlarınıza yaptığınız köpeklikle patronlarınızın servetine servet katmaktan başka yediğiniz bir herze var mıydı? Sahibinin sesleri, size soruyorum. 70 yıldan sonra Cumhuriyeti Cumhuriyet yapan yatırımları, atakları AK Parti hükümeti yani Recep Tayyip Erdoğan yapmadı mı? Adından başka hiçbir şey olmayan o vesayet dönemini yerle bir edip manada ve madde de Cumhuriyet yapan Başbakanımız değil miydi? Yiyebildiğiniz kadar yediğiniz Vesayet döneminin haltlarının, herzelerinin kendilerine göre adını Cumhuriyet koyup övünürken, bizler Cumhuriyet için şunları şunları yaptık diyeceğiniz eserleriniz gösterin de görelim. 70 yıllık Vesayet döneminde yaptığınız tüm yatırım ve girişimleri bu hükümet tek kalemde yapıp, Cumhuriyeti Cumhuriyet yapmadı mı? Cumhuriyete armağan edilen İki Asrın projesi de bunun ispatı değil midir? Mezhep savaşlarından geberenler senin en yakınındakiler değil mi? Esed’ köpeklik yapan mezhepçinin biri şutlanırken, kendi kıçına yiyeceğin tekmeyi durdurmak için salyanı bu kadar akıtmana ne gerek vardı ki?

  2. Bana cumhuriyet tarihinde böyle bir projeyi göstersinler de sonra hezeyanlara kapılsınlar.Demir ağlar diyecekler de nasıl demir ağlar olduğunu biliyoruz.Utanın utanın bu kadar inkara ve körlüğünüze hangi kelamı hangi açıklamayı yapsak boş.Siz hala dine ve inananlara saldırın mesleğiniz budur işte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir