Anasayfa / GENEL / Hain Fetocular bu kez Rusya’nın safına geçtiler!
rus-feto2

Hain Fetocular bu kez Rusya’nın safına geçtiler!

Rusya Türkiye’nin sınırlarını ihlal etti, Türkiye de Rus uçağını düşürdü, Fetocu hainler bu kez Rusya’cı oldu.


MEDYAGUNDEM.COM- Damarlarında akan kan ve genleri tamamen hainlikle dolu Fetocular bu kez Rusya’nın yanında yer aldılar.  Fetocu terör örgütünün tam anlamıyla bir Türkiye düşmanı olduğu bir kez daha kanıtlandı.

Sınırımızı ihlal ettiği Genelkurmay Başkanlığının açıkladığı radar izleriyle belgelenen Rusya’yı Türkiye karşısında haklı çıkarmak için FETÖ gazetesi Zaman devreye girdi. Zaman.com.tr Rusya’nın “Türkiye sınırını ihlal etmedik” açıklamasını öne çıkardı.

zaman-rus zaman-rus1

Türkiye’nin karşısında kim varsa anında o ülkenin safına geçen hain Fetocular şimdi Rusya’nın yanında saf tuttular.

FETOCULAR MOSKOVA’DA

İşin ilginç yanı bugün Fetocu terör örgütünün Moskova’da Rus gazetecilerle tanışma toplantısı vardı. Tarık Toros, Ergun Babahan gibi FETÖ’nün militanları Moskova’da sahneye çıktılar. Belli ki FETÖ Türkiye’nin karşısında bu kez Rusya’nın yanına geçti. Rusya’nın FETÖ’ye “Amerikan çıkarlarına hizmet ettiği” gerekçesiyle ülkesinde izin vermediği, okullarını kapattığı biliniyordu. Belli ki şimdi Rusya FETÖ’yü kucağına alıp, Türkiye’ye karşı kullanacak!

rusya-feto rusya-feto1

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

6 Yorumlar

  1. fetö cüler moskovaya..Radar izleri var herşey açık net kaç aydır sınırlarımızı ihlal edip duruyordu rusya.. bunun olacağı belliydi.. Artık rusya da ayağını denk atsa iyi olur… burnumuzun dibine kadar gelip, türkmen kardeşlerimizi bombalayıp, daeşle savaşıyorum ayağına pkk ya alan açmaya çalışmaktan vazgeçmezse sonuçlarına katlanır..öfkeyle kalkar daha akıl almaz işlere girişirse de bedelini sadece biz ödemeyiz kendisi de öder..

  2. Kanıbozuklar hemen cibilliyetlerini belli ettiler. Sıcak çatışmaya girildiği anda fetö, pkk, dhkpc ve diğer kanıbozuk kriptolar anında düşman safına geçip sırtımızdan vurmaya çalışacaklar. Sıcak çatışma durumunda cephe gerisindeki vatanseverler, temizliğe ilk karşılarına çıkan hainlerden işe başlamalıdır. Pkklı, fetöcü, dhkpcli farketmez.

  3. Rusyanın bize ve Türkmenlere karşı bu fütursuz tavrı çok endişe verici.. Kimse böyle bir hadiseye muhatap olmak istemez ama egemen bir ülkenin hava sahasına girildiğinde yapılacak şey bellidir bu hangi ülke olursa olsun böyledir..Rusya Türkiyeyi ukrayna, gürcistan gibi ülkelerle karıştırmasa iyi olur zira kendisi ortadoğu da daha yeni buraları pek bilmez başına hiç umulmadık dertler açılabilir..

  4. olası bir savaş durumunda iiçerdeki hainleri temizlemenmesi çok önemli ..Sırtımızdan hancerleyen ve hançerleyecek çevreleri isim isim biliyoruz herbirini halledecek timler oluşturmalıyız.. Ben gönüllü olurum, benim gibi binlercesi olduğunu da biliyorum herkes fırsat kolluyor bunları aradan çıkartmak için

  5. defolun çakma mesihinizle rusyaya gidin şerefsizler..Amerikadan kovulması an meselesiydi mumya fetullahın kendine yeni bir in buldu işte..putinin ini..

  6. Ne hale getirdiler bizi savaş çıksa da arada bu vesileyle şunları bir temizlesek diye ellerimizi ovuşturacağız neredeyse..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir