Anasayfa / GENEL / Hadi görelim şimdi gazeteciliğini Özkök; başkalarına ayar veriyordu patronu Panama sızıntısından çıktı!
ozkok-panama

Hadi görelim şimdi gazeteciliğini Özkök; başkalarına ayar veriyordu patronu Panama sızıntısından çıktı!

Ertuğru Özkök’ün Star’ın yazamadığını ileri sürdüğü Panama belgelerinde Aydın Doğan’ın kızı Vuslat Doğan Sabancı’nın da adı geçiyor.


Uluslararası Araştırmacı Gazeteciler Konsorsiyumu (ICIJ), birçok kişi ve şirketin off-shore yatırım faaliyetlerini ortaya çıkaran “Panama belgeleri”nin ikinci kısmını yayımladı. Dünyanın en büyük “off-shore” hukuk danışmanlık şirketlerinden Mossack Fonseca’dan sızdırılan “Panama belgeleri”ne 214 bin şirkete ait yeni kayıtlar eklendi. Kayıtlarda İngiltere’den 17 bin, Rusya’dan 11 bin, Birleşik Arap Emirlikleri’nden 8 bin, ABD’den 6 bin, Fransa’dan 304, Almanya’dan 200 ve Türkiye’den 100 civarında şirketin bilgileri bulunuyor. Yayınlanan listedede Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı’nın ismi de var.

ÖZKÖK TERS KÖŞE

Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, Panama belgelerinin ilk bölümü yayınlandığında “Cumhurbaşkanı’na yakın Sabah ve Ethem Sancak medyası ya görmemiş ya da çok kenarından geçmiş. Ne Sabah’ın, ne Star’ın, ne Akşam’ın manşetinde yok, ne de kayyumların elindeki medyada bu olayı manşetine taşıyan bir gazete var… Cumhurbaşkanı’na yakın taraf niye bu kadar ürkek acaba?” diye yazmıştı. Belgelerden patronu Aydın Doğan’ın kızı Vuslat Doğan Sabancı’nın çıkmasının ardından Özkök’ün ne yazacağı merak ediliyor.

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

ertugrul-ozkok

Fitneci şaklaban, alçak, hain!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Fitneci Özkök, azıcık onuru varsa, bir tane isim verir!” başlıklı …

ozkok

Alçak Özkök’e tepki yağıyor

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank, Hürriyet’teki bugünkü köşe yazısında yazdığı yazı ile büyük tepki toplayan Ertuğrul …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir