Anasayfa / GENEL / Gülerce’den Gülen örgütüne gülle gibi sözler!
gulerce2

Gülerce’den Gülen örgütüne gülle gibi sözler!

Gazeteci-yazar Hüseyin Gülerce, çalıştığı Zaman Gazetesi de dahil olmak üzere bazı medya guruplarını eleştiri yağmuruna tuttu.

Beyaz TV’de Türker Akıncı moderatörlüğündeki Ortak Akıl programının yorumcusu Hüseyin Gülerce, bazı meyda kuruluşlarına sert eleştirilerde bulundu.

CEMAAT’İN AMACI SİYASETE YÖN VERMEK Mİ

1989 yılından beri Zaman Gazetesi’nde yazdığını ifade eden Hüseyin Gülerce, “7 Şubat 2012 tarihine kadar Zaman Gazetesi ile hiç bir çizgi farkı yaşamamışım. Çünkü ben buna bir anlam veremedim. Bir sivil toplum kuruluşunun, bir gazetenin amacı hükümetlere siyaset belirlemek, onlara siyaseten hesap sormak değildir.

“O MANŞET YANLIŞTI”

Eleştiri yapabilirsiniz ama o gün ‘Savcılar bugüne kadar hep haklı çıktı’ başlığının yanlış olduğunu herkese söyledim. Benim bütün eleştirilerim ilkelerle ilgili, şahıslarla ilgili değil” ifadelerini kullandı.

“İNATLA TERÖR DİZİLERİ YAYINLIYORLAR”

Bir yılı aşkın bir süredir şehit cenazesi ve ölümlerin olmadığını vurgulayan Gülerce, “Ama bazı televizyon kanalları inatla terör dizileri yayınlamaya devam ediyor. Ben kürt vatandaşlarımızın bundan rahatsız olduğunu biliyorum” diye konuştu.

Bazı grupların gazetelerinin Başbakan’a hakaret ettiğini de yadırgadığını belirten Hüseyin Gülerce, “Böyle bir şey nasıl olabilir. Başbakan’a hakaret edenler hizmet medyasında baştacı ediliyor, beni yaralayan bu oldu” şeklinde konuştu.

SÖYLEMEDİĞİM SÖZLERİ KJ’YE KOYUYORLAR

Gülerce, Mehtap TV’de kendisine ait olmayan sözlerin altyazıda verilmesine de isyan etti. Gülerce, “Mehtap TV’de benim konuşmalarımın altına benim konuşmadıklarım yazılıyor. Söylemediğim şeyler. Birkaç defa ikaz ettim ben bunları söylemiyorum. Ben hakaret etmiyorum bir şey demiyorum hep hükümetin aleyhinde şeyler yazılıyor oraya. Bir şey başladı yani bir rahatsızlık başladı. Olabilir dersiniz ki bu çizgiyle devam etmek istemiyoruz” dedi.

MEDYAGUNDEM

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

feto3

FETÖ’nün tabanı da tavanı kadar hain!

Uzun süre Fethullah Gülen’in yakın çevresinde bulunan ancak 17-25 Aralık kumpası sürecinde örgüt ile bağlarını …

feto4

Teröristbaşı intihar edecek

Gazeteci Hüseyin Gülerce, katıldığı canlı yayında Fetullahçı Terör Örgütü elebaşı Fetullah Gülen’in intihar edebileceğini iddia …

2 Yorumlar

  1. Hüseyin Bey Yalan mı?

    Madem öyle ayrıl kardeşim! Çık basının önüne, Cemaat mi dersin, Hizmet mi dersin artık o senin bileceğin bir iş, düşüncelerime, fikirlerime ters geldiği için ben bu işte yokum artık, ayrılıyorum dersin olup biter. Ama hem nalına, hem de mıhına olmuyor ki! Yalan mı?

  2. mit bu adamı alıp öttürmeli 50 senelik bilgi belge,samimiyse zaten vermiştir…ha bu arad günaydın gülerce abi……

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir