Anasayfa / GENEL / Gülerce’den Gülen örgütüne bombardıman!
gulerce1

Gülerce’den Gülen örgütüne bombardıman!

Fethullah Gülen’e en yakın isimlerden olan 30 Mart seçimlerine kadar Zaman’da yazılar kaleme alan Hüseyin Gülerce, cemaat hakkında çarpıcı açıklamalarına devam ediyor.

Zaman gazetesinin eski yazarlarından ve kısa süre öncesine kadar Fethullah Gülen’e en yakın isimlerden olan Hüseyin Gülerce, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın ifadeye çağrıldığı 7 Şubat tarihi için “savaş ilanıydı” dedi.

“25 Aralık’ı durdurmaya çalıştım”

Gülerce, “durdurmaya çalıştım” dediği 25 Aralık darbe girişimi için ise “topyekün saldırıydı” yorumunu yaptı.

“Çok bilmiş çekirge…”

Zaman’daki yazılarına son verildikten sonra görüşlerini twitter hesabından paylaşan Gülerce, bugün attığı twitte şunları söyledi: “7 Şubat, savaş ilanıydı. 25 Aralık topyekun saldırıydı. Durdurmaya çok çalıştım. Ama çok bilmiş çekirge ile “müneccim” yaftası yapıştırıldı.”

Gülerce’nin kendisine “çok bilmiş çekirge” denildiğini paylaşması da dikkat çekti.

gulerce

MEDYAGUNDEM

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

feto3

FETÖ’nün tabanı da tavanı kadar hain!

Uzun süre Fethullah Gülen’in yakın çevresinde bulunan ancak 17-25 Aralık kumpası sürecinde örgüt ile bağlarını …

feto4

Teröristbaşı intihar edecek

Gazeteci Hüseyin Gülerce, katıldığı canlı yayında Fetullahçı Terör Örgütü elebaşı Fetullah Gülen’in intihar edebileceğini iddia …

2 Yorumlar

 1. Aynen çekirgelik yapıyorsun ama çok bildiğinden değil çok zıpladığından Allah cc seni de bizleri de affetsin hüseyin ama kalbimizin kırıklığı için çok daha uğraşacağa benziyorsun

 2. Burada cekirge konusunda yanlış anlaşılma var.
  Doğrusu şöyle;
  iki tane çekirge mevzuubahis.
  Birincisi cahil- çelimsiz,muhayyel. Ahmet Turan Alkan’ın sohbet tarzında yazdığı köşe yazılarında karşılıklı konuştuğu,cahil, ukala, meraklı, bilge kişi hocasını saçma sapan ve birazda muzip sorularıyla taciz eden, cevabını aldıktan sonra bilge kişiden bir firca,bir de tokat yiyerek ziplayip gidiyor.
  ikinci cekirge gerçek, çokbilmiş ve obez. Yediği maklubeler nedeniyle fazlasıyla semirdiği için zıplayamıyor. Hocanın kendisi yani Ahmet Turan Alkan.
  Gülerce’nin yazısındaki “çokbilmis çekirge ile ” kısmındadaki “ile” kelimesini çıkarıp, yerine -aracılığıyla- yazarsanız daha doğru anlaşılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir