Anasayfa / GENEL / Güler: Ekrem Dumanlı’nın yazıları sinir bozucu
turgay-ekrem1

Güler: Ekrem Dumanlı’nın yazıları sinir bozucu

A Haber’de Nihan Günay’ın sunduğu Medya Dünyası programına konuk olan Gazeteci- Yazar Turgay Güler, Zaman Gazetesi Yazarı Ekrem Duman ile ilgili ‘Ekrem Dumanlı’nın tavrı yazıları sinir bozucu. Her bir açıklaması, her bir yazısı gerçekten sinir bozucu. Devirdiği çamlar buradan Pensilvanya’ya yol olur.’ dedi.

EKREM DUMANLI’NIN YAZILARI SİNİR BOZUCU

Ekrem Dumanlı’nın tavrı yazıları sinir bozucu. Her bir açıklaması, her bir yazısı gerçekten sinir bozucu. Devirdiği çamlar buradan Pensilvanya’ya yol olur.

Ekrem Dumanlı, yazısında İncil’de geçen Hz. İsa’ya yapılan işkenceleri anlatarak, kendi okur kitlesine ve camiasına “O zamanlar bir peygambere yapılanın aynısı bugün Fetullah Gülen’e yapılıyor” mesajı vermeye çalışıyor.

HİKAYEYİ KURAN’A GÖRE DEĞİL, İNCİL’E GÖRE ANLATIYOR

Hikayede Hz. İsa’nın başına gelenleri Kuran’da geçen şeklinde vermeyen Dumanlı, İncil’de geçen şekliyle Hz.İsa’ya bir işkence yapıldığını ve sözde aynı şeylerin bugün Fetullah Gülen’e de yapıldığını söylüyor.

HİÇBİR İHANET CEZASIZ KALMAZ

Hikayeyi Dumanlı’nın yazdığı haliyle anlatmak “Kuran’a aykırıdır” diyen Güler, Dumanlı’nın bu yaptığının çok cahilce olduğunu belirterek, “Kuran’da geçen gerçek hikayeye göre asıl mesaj hiçbir ihanetin cezasız kalmayacağı şeklindedir” dedi.

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir