Anasayfa / GENEL / Gülen’in vakfı ve yalancı tanıkları iyot gibi açıktalar!
atilla1

Gülen’in vakfı ve yalancı tanıkları iyot gibi açıktalar!

Etyen Mahçupyan dünkü yazısında 17 Aralık’tan sonra Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı tarafından organize edilen bir toplantıda 17 Aralık operasyonu için “bir ay içinde netice alırız” denildiğini yazmıştı. Vakıf yetkilileri ise “şahidin yoksa dava açacağız” diyerek tehdit etmişti. Ayrıca paralel örgüt güdümündeki bazı yazarlar da Zaman’a konuşarak “yalancı şahitlik” yapmışlardı. Zaman Gazetesi eski yazarı Atilla Yayla Mahçupyan’a destek vererek bugün “ben de şahidim” dedi.

‘GAZETECİLER VE YAZARLAR VAKFI ŞAHİT GETİRMEZSEN DAVA AÇARIZ’ DEMİŞTİ

Akşam yazarı Etyen Mahçupyan dünkü yazısında gülen hareketine yakınlığı ile bilinen Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’nın bir toplantısında 17 Aralık darbesinin konuşulduğunu ve vakıf yetkililerinin “bir ay içinde netice alırız” dediğini yazmış ve eklemişti “Konuşma sessiz bir ana rastladığı için herkesin duymuş olması beklenir. Cevaptan sonra bir an sessizlik olması da bu cevabın ne anlama geldiğinin hazirun tarafından gayet iyi anlaşıldığının göstergesi olmalı. Herkes bu cevabı verenin gülümseyen yüzüne bakıyor, kimse konuyu sürdürmüyor ve Vakfın gündemine geçiyoruz.

etyen
Bu tanıklıktan yola çıkarak Gülen hareketinin bu girişiminin sonuçlarına katlanması gerektiğini yazan Etyen Mahçupyan’a önce sosyal medya üzerinden saldırılar başladı. Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı ise Etyen Mahçupyan’ın bu çıkışına sert bir cevap vererek “ya şahit getir ya da dava açacağız” demişti.

ATİLLA YAYLA: BENDE ŞAHİDİM, BELKİ YAZARIM

Bugün Facebook üzerinden bir açıklama yapan eski Zaman Gazetesi yazarı Atilla Yayla “Etyen Mahçupyan’dan önemli bir yazı. Benim de benzer gözlemlerim ve tecrübelerim var. Belki bir gün yazarım.” dedi. Atilla Yayla’nın bu şahitliğinden sonra Etyen Mahçupyan’ı “şahit gösteremezsen dava açarız” şeklinde tehdit eden Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’nın nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.

atilla

(sabah.com.tr)

 

MEDYAGUNDEM

feto

FETÖ’ye BM darbesi

FETÖ ile ilişkili oldukları için KHK ile kapatılan Kimse Yok Mu Derneği, Gazeteciler ve Yazarlar …

etyen3

Kaçma Etyen!

GÜNEŞ Gazetesi’nin, Dink’e yönelik saldırıyla ilgili manşeti karşısında paniğe kapılan Etyen Mahçupyan “Cinaneti konuşmayı bırakalım, …

etyen-mahcupyan

“Beyaz bereli” Etyen!

Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Dink ile en son konuşan kişi olan Mahcupyan, GÜNEŞ’in …

1 Yorum yapıldı

  1. Ah keşke Atilla Hoca acele etmeseydi. Şahit getiremezsen dava açarız diyenlere “açmazsanız namertsiniz” hodri meydan denilseydi “Yalancının mumu yatsıya kadar yanar” atasözü yargı eliyle paraleller için tescillenip mükemmel bir kapak olabilirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir