Anasayfa / GENEL / Gülen’in tecavüz dosyası
gulen-teca

Gülen’in tecavüz dosyası

Fetullah Gülen’in kardeşi ile yeğenlerinin de aralarında bulunduğu 80’i aşkın kişinin tecavüz ettiği 15 yaşındaki S.Ö.’nün tozlu raflardan indirilen dosyasından, çarpıcı ayrıntılar çıktı.


O GÜVENLİKÇİ KAYIP…

2007’de Erzurum’da yaşanan olayda, kardeş Gülen’in tecavüzüne 100 TL karşılığında göz yuman güvenlik görevlisi sırra kadem basarken, dosyanın kapatılmasında rol oynayan dönemin başsavcı vekili Taner Aksakal hakkında ise HSYK inceleme başlattı. FETÖ/PDY ana dava soruşturmasının bir ayağını oluşturan olayın dosya 1 yıl önce yeniden ele alınmıştı. Mağdur S.Ö.’ye babası, eniştesi, dayısı ve yakın akrabalarının yanı sıra Fetullah Gülen’in geçen yıl 72 yaşında ölen kardeşi ile yeğenlerinin de tecavüz ettiği saptanmış, ancak Gülen isminin geçtiği bölümün ayrı bir dosyaya dönüştürülerek mahkemeye taşınmadığı ortaya çıkmıştı.

İstihbaratçı polisler, kömür dağıtan eleman kılığına girerek mağdur ile irtibata geçip suç duyurusunda bulunmasını sağladılar. Paralel Yapı’nın, yürek burkan dramı ortaya çıkaran Nenehatun Kız Yetiştirme Yurdu’nda görevli psikolog Selma Kırmızı, Sosyal Çalışmacı Hakan Şahin ile avukat Neşe Dilek İçoğlu’nun da aralarında birçok kişiyi, değişik suç örgütlerine yasa dışı dinlemeye aldığı belirlendi.

(SABAH)

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir