Anasayfa / GENEL / Gülen’den bir beddua da İsrail için bekliyoruz
gulen-beddua

Gülen’den bir beddua da İsrail için bekliyoruz

Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden Prof. Dr. Mustafa Öztürk, “beddua severlerden” bir beddua da, Mescid-i Aksa’ya postallarla giren İsrail için beklediklerini söyledi. 

24 TV’de Beyza Hakan ve Mustafa Öztürk‘ün sunduğu Sözden Öte programında Prof. Dr. Mustafa Öztürk İsrail’le ilgili “beddua severlerden beddua beklediğini” söyledi.

Öztürk, İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa’ya postallarla girmesine sert tepki göstererek “akıllarınca bizim mukaddesatımızı çiğneyip oradan bir kargaşa, bir huzursuzluk, bir kışkırtmanın peşindeler” ifadelerini kullandı.

Mustafa Öztürk şöyle konuştu:

Kudüs’te Mescid’in mihrabına kadar girip, postallarıyla akıllarınca bizim mukaddesatımızı çiğneyip, oradan bir kargaşa, bir huzursuzluk, bir kışkırtmanın peşindeler.

Bunlar, Hz. Musa’nın, Hz. Harun’un annelerinden emdiği sütü burnundan getirten bir soy. Burada antisemitizm yapıyor değilim ama, isteyen Nehemya kitabını açsın, bizzat kendi halklarının Allah’a karşı ne tür nankörlükler işlediklerini bizzat kendi kitaplarından okusunlar.

Onlar, Kur’an-ı Kerim’in tabiriyle “lanet”i hakediyorlar. Allah belalarını versin.

ONLARIN BEDDUALARI ETKİLİ OLUYOR, BİR BEDDUA DA İSRAİL’E BEKLİYORUZ

Bir de bu bedduaseverlerden beddua bekliyoruz. Etkili oluyor onların bedduaları biliyorsunuz. Asıl beddua edilecek yere o beddua bakalım ne zaman gelecek. “Biraz da onların evlerine Allah ateşler salsın” diye bir beddua bekliyoruz, inşallah gelir.

(stargazete.com)

MEDYAGUNDEM

karadavi

Kudüs ümmetin davasıdır

İsrail’in Kudüs’te yaptığı, terör olayları sırasında 3 Filistinli şehit oldu, İslam coğrafyası bu zulme son …

israil

İşgalci İsrail’den alçak müdahale

Kudüs’te cuma namazı sonrası yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Filistinli sayısı üçe çıktı. İsrail güçlerinin, işgal …

tepki

Türkiye Mescid-i Aksa için ayakta

Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa’nın İsrail tarafından ibadete kapatılmasına yurt genelinde gösteriler ve basın açıklamalarıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir