Anasayfa / GENEL / Gülen yıllar önce itiraf etmiş; bana mason diyebilirsiniz!
gulen-mason2

Gülen yıllar önce itiraf etmiş; bana mason diyebilirsiniz!

Yeni Şafak gazetesi, bugün Fethullah Gülen’in mason teşkilatları ile bağlantılarına dair çarpıcı belgeleri gün yüzüne çıkardı. Önceki yıllarda Habertürk Gazetesi Yazarı Fatih Altaylı da, Gülen’e masonluğa dair düşündürücü bir soru sormuştu. Gülen’e ‘Size Neo İslamik Mason diyebilir miyiz?”​ sorusunu yönelten Altaylı, aldığı cevapla şaşırmıştı. ‘Masonluk kötü bir şey değil, tabii ki diyebilirsin” yanıtını veren Gülen’in geçmişte de masonluğunu itiraf ettiği ortaya çıktı.


Yeni Şafak, paralel yapının 1 numarası Fethullah Gülen’in şimdiye kadar hiç bilinmeyen ilişkilerini açığa çıkaran tarihi belgelere ulaştı. Gülen’in daha askerlik döneminde Mason teşkilatları ile bağlantıları, bu bağlantılar üzerinden Moon tarikatı, MOSSAD ve CIA ile irtibatları, gençlik döneminden itibaren bir proje olarak yetiştirilip hazırlanmasına dair çarpıcı bilgi ve belgeler gün yüzüne çıktı.

Gülen yıllar önce itiraf etmiş

Geçtiğimiz yıllarda Bilgi Üniversitesi rektörlüğünü yürüten ve mason olan Remzi Sanver’i Teke Tek programına konuk alan Fatih Altaylı, Fethullah Gülen hakkında çarpıcı bir detayı anlatmıştı.
Altaylı, Gülen ile sohbet imkanı bulduğunu ve sorduğu bir sorunun cevabıyla şaşırdığını dile getirmişti. Gülen’in verdiği cevapla masonlukla bağlantısını inkar etmediği de ortaya çıkmıştı.

Gülen masonluğunu yıllar önce itiraf etmiş

Yeni Şafak gazetesi, bugün Fethullah Gülen’in mason teşkilatları ile bağlantılarına dair çarpıcı belgeleri gün yüzüne çıkardı. Önceki yıllarda Habertürk Gazetesi Yazarı Fatih Altaylı da, Gülen’e masonluğa dair düşündürücü bir soru sormuştu. Gülen’e ‘Size Neo İslamik Mason diyebilir miyiz?”​ sorusunu yönelten Altaylı, aldığı cevapla şaşkınlığını dile getirmişti. ‘Masonluk kötü bir şey değil, tabi ki diyebilirsin” yanıtını veren Gülen’in geçmişte de masonluğunu itiraf ettiği ortaya çıktı.

“Masonluk kötü bir şey değil”

Altaylı, “Gülen’e dedim ki, size Neo İslamik Mason diyebilir miyiz? Çünkü masonlarla paralel fikir ve amaçlarınız var dedim. Gülen’de bana döndü dedi ki ‘Masonluk kötü bir şey değil, tabii ki diyebilirsiniz’ dedi. Ben de çok şaşırdım açıkçası ve bir kaç kez yazdım bu konuyu” sözleriyle durumu açıklamıştı.

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

fatih

Palavracı Altaylı’ya hesap sorun!

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, FETÖ soruşturmalarını yürüten bir savcının ‘Halen görevde olan 12 …

fatih

O iddiası yalansa Altaylı’ya soruşturma açılsın

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın bir savcının beyanına dayandığırdığı “12 …

1 Yorum yapıldı

  1. aslan parçası

    keşke mason olsa daha beter!!! asrın en büyük casusluk faaliyetlerinin lideri…cia fba bnd mossad mi6 ne ararsan var…mason ne ki… masonluk ancak casusluk suçlarına PERDE olur!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir