Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünün Twitter soytarısına Hürriyet PR’ı!
atilla-tas

Gülen örgütünün Twitter soytarısına Hürriyet PR’ı!

Son dönemde ne kadar “loser” varsa hepsi Gülen örgütünün tetikçisi oldu. Onlardan biri de Twitter’da yaptığı ucuz numaralarla gündeme gelmeye çalışan Atilla Taş… Gülen örgütünün tetikçisini Hürriyet’te Ayşe Arman da bugün pazarladı!


Sıfırı tüketen şarkıcı olarak nam yapan Atilla Taş, AK Parti’ye saldırarak gündemde kalmak istiyor. Taş, Hürriyet’ten Ayşe Arman’a verdiği röportajda AK Parti’ye ağır eleştirilerde bulunurken, AK Parti’nin ‘karakter’den yoksun olduğunu söyledi.

TAŞ: AK PARTİ’NİN KARAKTERİ YOK

İşte Atilla Taş’ın verdiği röportajdan ilgili bölüm:

“Bu ne kibir ya! Hâlâ yaptıkları her şeyi CHP’ye, oraya, buraya yıkıyorlar. Hiçbir eleştiriye tahammülleri yok. Basına zincir vuran, insanları kendi malı gibi otokratik bir sistemle yöneten bir iktidar bu. E bunlar beni rahatsız ediyor. Ortada herkesin korktuğu, çekindiği bir diktatör var. Bir partinin karakteri olmalı, partinin içinde demokrasi olmalı. AK Parti’de bunlar yok. Bir adamın sözüyle hareket eden, “Otur!” demesiyle oturan, “Kalk!” demesiyle kalkan insanlardan söz ediyoruz. Benim kaç çocuk yapacağımdan ne içip ne içmeyeceğime, nerede içip, nerede içmeyeceğime karar veren bir yapı. Muhalefet etmemek mümkün mü?”

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir