Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünün son kumpas planı deşifre oldu!
tehdit

Gülen örgütünün son kumpas planı deşifre oldu!

MEDYAGUNDEM.COM- Paralel ihanet çetesi milletin tokatını bir kez daha yemesine  rağmen uslanmayacağını yine  gösterdi.

Samanyolu Televizyonu Ankara Temsilcisi Abdullah Abdülkadiroğlu, Twitter’dan açıkça Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tehdit etti.

Paralel kabadayı bozuntusu, “Ankara’daki hava çok farklı… Çok yakın zamanda bu sonucun Türkiye için nasıl hayırlı kapılar açacağını göreceğiz inşallah…” ve “Hesaplar üzerinde bir hesap vardır. Bekleyin. Aceleci olmayın. Bakın neler olacak. Burası Ankara hiçbir yere benzemez.” diye twitler atarak Erdoğan’ı tehdit etti. 

abdulkadir

abdulkadir1

Bu tehditlerin arkasındaki paralel yeni ihanet ve kumpas planını ise Twitter’ın efsane fenomeni, Gülen örgütünün kabusu Kuşcubaşı Eşref deşifre etti.

Bakın Gülen örgütünün Erdoğan’a yönelik hain planı ne:

kuscu-esref1

kuscu-esref2

kuscu-esref3

kuscu-esref4

kuscu-esref5

kuscu-esref6

kuscu-esref7

kuscu-esref8

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan-onay

Katar’a Türk askerine jet onay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’a Türk askeri üssü kurulmasını içerden maddeyi onayladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

3 Yorumlar

  1. Hesaplar üzerinde bir hesap vardır

    Abdullah Abdülkadiroğlu, ne ayaksın lan cıvata, kimi tehdit ediyorsun? Bizde çok korktuk! Bir ayağımı alt çenene, bir ayağımı üst çenene kor, ortasına…! Şerefsizlik etme lan! Ölümden öteye yol mu var lan! Adalete hesap verecekmişler de, bilme ne de, cartta curtta…! Aha orada Adliye! Keşke öyle bir halt etsen de aklınıza hayalinize gelmeyecek derece de rezilliğiniz çıkartsam! Sibop! Hadi bekliyoruz, bu hamleyi de yapın ki nasıl darbeci olduğunuzu bir dünya görsün, hadi hodri meydan! O yazdıklarınım altından kalkamayacaksın, kalkamayacak! Bu ülkeyi sahipsiz mi sandınız lan! Kuşçubaşı Eşref’in dediği şekilde bir darbe girişiminde bulunacak Savcısının da, Hakiminin de, Polisinin de şimdiden sülalesinin ….çakıyım emi! …yiyorsa önce beni alın lan garı gavatları! Alayınızın …çakıyım! Lan olum bizler ölüme sakla altından gülenleriz, bizi ölümü yok oluş değil, yeniden var oluş olanlarız. Ölüme hoş geldin safa geldin diyenlerdeniz. Yürü lan anca gidersin, sığır!

  2. Türkiye Cumhuriyetini Tehdit Etti

    Saman Tv Ankara Temsilcisi Abdullah Abdülkadiroğlu Türkiye Cumhuriyetinin seçimle iş başına gelmiş Hükümetini, Başbakanını, Cumhurbaşkanını…tüm kurumlarını tehdit etmiştir. Bunun hukukta bir karşılığı olması gerekir. Seçimdeki hezimetin psikolojisini kelimelere, cümlelere aktaran A.A Anayasal suç işlemiş olup, örgüt bağlantısını ve yapılacak darbe girişimini de ifşa etmiştir. İşte hazımsız örgütün tetikçileri bugüne kadar korkutarak, sindirerek hep böyle çalışmıştır.

  3. Bu tefrikacılar bu hainler bu devlet düşmanları her bir şeyde “tavukların rüyalarında kendilerini darı ambarında görmeleri” hesabıyla bir umut taşıyorlar. sizin bir hesabınız varsa ALLAH cc. nunda hesabı vardır. Tayyıp Erdoğanlar çoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir