Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünün sokak provokasyonunu Latif Erdoğan analiz etti
latif

Gülen örgütünün sokak provokasyonunu Latif Erdoğan analiz etti

Gülen hareketinin eski imamı Lâtif Erdoğan Paralel medyanın kendi taraftarlarını provoke etmesini sert şekilde eleştirdi ve uluslararası bir komploya dikkat çekti.


Lâtif Erdoğan gazetemiz SABAH’a önemli açıklamalarda bulundu. Gülen hareketinin eski imamı Lâtif Erdoğan Paralel medyanın kendi taraftarlarını provamı etmesini sert şekilde eleştirdi ve uluslararası bir komploya dikkat çekti.

İşte o açıklamalardan bazı başlıklar:

GÜLEN HAREKETE MAĞDURİYET ALGISI OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYOR

Cemaat üyelerinin Çağlayan Adliyesi önünde boy göstermeleri, genel yapının genleriyle oynandığının çok önemli bir işaretidir. Bu tür gösteriler daha sonra cemaat üzerinden gerçekleştirilmesi planlanan ulus ve uluslararası ölçekli provokasyonların ilk temrinleri anlamına da gelmektedir. Nasıl gezi olaylarında ağaçlar, dershane olaylarında dershaneler bahane edildiyse, aslı astarı olmayan gazetecilerin tutuklanacağı bahanesiyle de şimdi de böylesi bir kıyam gerçekleştirilmiş durumdadır.

YABANCI MEDYAYA MESAJ VERİLİYOR

Dış medya kuruluşlarının meseleyi sahiplenme şekilleri de yine dediklerimizi teyit etmektedir. Bu olay ve bundan sonra yapılması planlananlar, paralel yapının ve onu idare eden üst aklın cemaate nüfuz gücünü de ele vermektedir. Devlet ve millet olarak dikkatli olmak zorundayız. Özellikle cemaate temiz duygularla aidiyetini sürdürenler, oynanan karanlık ve pis oyunları görüp yeni bir tavır belirlemesine girmelidir.

(sabah.com.tr)

MEDYAGUNDEM

kemal

KK bakın hangi zamanlarda sokağa çağırıyor?

sokak2

Avrupa’daki polis şiddetinden çok kaygılıyız absjglggfd!

Hollanda’da Feyenoord’un, Excelsior’a yenilerek şampiyonluğu son haftaya bırakmasının ardından polisler ile taraftarlar birbirine girdi. Hollanda …

feto

Emniyet tamam sıra yargı ve TSK’daki mahrem imamlarda

Bir dönem teröristbaşı Gülen’e en yakın isimlerden biri olan Latif Erdoğan dün 8500 polisin katıldığı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir