Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünün rezil herifi yine küfretti!
kenes8

Gülen örgütünün rezil herifi yine küfretti!

MEDYAGUNDEM.COM- Paralel ihanet şebekesinin İngilizce yayın organı Today’s Zaman gazetesinin genel yayın yönetmeni Bülent Keneş, yine “kenef ağzı”nı açtı,  Başbakan Erdoğan’a vefat eden annesini pis ağzına alarak, hakaret etti.

Gülen örgütünün en küfürbaz tetikçisi Erdoğan’a nefretini “Bu rezilin muhterem annesi iyi ki bugünleri görmeden vefat etmiş de nasıl bir evladı olduğunu görme ve kahrolma zulmünden kurtulmuş…” şeklinde kustu.

Keneş’e Twitter’da tepki yağdı:

kenes-hakaret

İŞTE TEPKİLER:

kenes11

kenes10

kenes9

kenes1

kenes2

kenes3

kenes4

kenes5

kenes6

kenes7

 

MEDYAGUNDEM

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

feto-medya

FETÖ’cü sözde gazetecilerin mal varlıklarına el konuldu

FETÖ soruşturması kapsamında, kapatılan Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı ile gazeteci Bülent …

kenes-toros

Torunlarınız bile bu kahpeliğinizin cezasını çekecek Fetocu itler!

FETÖ ile PKK terör örgütlerinin ortaklığı, ortak katliam planları yaptıkları günler yaşıyoruz. HDPKK’lıların elinden alınan …

3 Yorumlar

 1. Don Vurmuş Kaysı

  Bülent Keneşinkof hani oruç tutuyordun ya la! Yine Haşhaş+Kolonya+İspirto’nun gözüne gözüne vermiş gibi görünüyorsun. Aybaşı kanaması mı geçiriyorsun! Haa demek bu hırçınlıklarının sebebi o! Oruç tutmayacan, yani o halinle de oruç tutamazsın!

  La Bülent Keneşkinkof anan sağ mı la? Bak güzel mi demiyorum haa, bize öyle şeyler söylemekte yakışmaz da zaten, sağ mı diyorum. Keh Keh Kehhhh!

  Bu irezil Bülent’in anası sağ mısın-değil misin? Sağsan elma de, sağ değilsen ‘don vurmuş kaysı’ de! Sen hiç bu irezil–kepaze evladının ağzına biber sürmedin mi gıı? Hıı! Ramazan geçince ağzına süreceğim fena sürprizlerim olacak, habarın olsun.

 2. bu kenefe sıçılır anca

 3. Dün,bu rezile şahane bir cevap yazdım.,Birkaç paylaşımdan sonra sayfamı bloke ettiler. Şerfsiz mahlûklar.Adam gibi cevap veremiyorlar,bu tür saçmalıklarla bizleri susturabileceklerini sanıyorlar…
  Sayfamı açtığım an,buraya copy paste yapacağım.,Okumanızı tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir