Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünün “lağım sızıntısı” yine pislik saçtı!
kenes2

Gülen örgütünün “lağım sızıntısı” yine pislik saçtı!

MEDYAGUNDEM.COM- Gülen örgütünün gazetesi Today’s Zaman’ın en küfürbaz haşhaşi genel yayın yönetmeni Bülent Keneş, bugün Başbakan Erdoğan Ak Parti grup toplantısında konuşurken hakaret twiti attı.

Gazeteci gibi değil tam bir haşhaşi kafasıyla davranan, “lağım sızıntısı” gibi ağzı da kalemi de pislik saçan Keneş, Başbakan Erdoğan’ı kastederek şöyle yazdı:

kenes

İsrail yalakası, Türkiye düşmanı, bu darbeci haşhaşinin gazeteci olmadığının, sadece küfür ve hakaret saçan bir “lağım sızıntısı” olduğunu bir kez daha gördük.

MEDYAGUNDEM

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

feto-medya

FETÖ’cü sözde gazetecilerin mal varlıklarına el konuldu

FETÖ soruşturması kapsamında, kapatılan Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı ile gazeteci Bülent …

kenes-toros

Torunlarınız bile bu kahpeliğinizin cezasını çekecek Fetocu itler!

FETÖ ile PKK terör örgütlerinin ortaklığı, ortak katliam planları yaptıkları günler yaşıyoruz. HDPKK’lıların elinden alınan …

2 Yorumlar

 1. Bülent Kenef, yine bok yemenin Penisvalyacasını yapmışsın! Mazhar Osman yaşamış olsaydı kesin ona da Örgüt suçlamasıyla dava açtırırdınız. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Deliler Örgütü gibi! Keh Keh Kehhh! La olum sizi elli-yüz kere Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin Neyzen Tevfik 21. Koğuşuna tıktırıyorum, allem güllem edip paralel yapılanmanın himmetiyle çıkıp sokaklarda rezillik etmeye devam ediyorsun. Lan ne rezil adamlarsınız! Geçen günde babanın şeftalisinin mi, kaysısının mı donu mu düşmüş, don mu düştü diye sokaklardaydın. Lan olum sen manyak mısın? Yat şurada üç-beş ay ahıllanıp çık, yoook olur mu? Penisvalyadan muska gelecekte onunla düzelecekmiş! Lan olum herif size sidiğini içirse, bokunu yedirse şifa olsun diyorsunuz. He Kenef he, afiyet şeker olsun! He Kenef he!

  Bak ajansta ne diyor?

  Evet, sayın izleyiciler bir son dakika gelişmesi paylaşalım; Mazhar Osman ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları delileri Ciamaatin emirlerini yerine getirmediler diye haklarında Örgüt suçlamasıyla dava açıldı. Davayı her zamanki gibi Ciamaatin köpekliğini yapan paralel yapılanmanın falanca yargı mensubu tarafından gerçekleştirilmiş olup, Mazhar Osman ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları delileri hakkında Ciamaatin köpekliğini yapmadıkları gerekçesiyle ömür boyu hapis istemiyle fezleke hazırlanmış olup, Mazhar Osman ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları delileri her yerde fellik fellik aranmaktadır. Davanın Bülent Kenef ve bir gurup hazımsız Ciamaat tetikçi bok yiyenlerinin istekleri üzerine açıldığı iddia edilmektedir.

  Ben demedim mi?

  Anında!

  Kenef ve türevleri, oy için mezardan adam çıkarttıkları gibi, yakında Mazhar Osman’ı da mezardan çıkarıp kullanmaya kalkarlar mı, kalkarlar.

  Örgüt suçlamasıyla mezardan çıkarıp, isteklerini yaptırırlar mı, yaptırırlar.

  Herifleri görmüyon mu, zelzeleleri, tufanları bilem kendi pisliklerine alet edecek kadar gerzekler

 2. Kendi yiyen ağlamaz ama hiç olmazsa Pensilvanyalı babanıza acıyın.
  Bu işler neşterle ameliyat yapmaya benzemez
  Yaşı bi hayli ilerledi, kaldıramaz o yükü kalır masada.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir