Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünün imamı ünlü işadamını böyle tehdit etmiş
kara1

Gülen örgütünün imamı ünlü işadamını böyle tehdit etmiş

”Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek” iddiasıyla tutuklanan ve bir süre cezaevinde yattıktan sonra tahliye edilen iş adamı Galip Öztürk, kendisini tehdit ettiğini iddia ettiği Cemaat imamını açıkladı.

Galip Öztürk, avukat Fidel Okan’ın, Twitter’dan “Cemaatin İstanbul imamı” diye paylaştığı fotoğraftaki kişinin kendisini tehdit eden kişi olduğunu söyledi.

Fotoğrafa yorum yazan Öztürk, Twitter’da, İstanbul imamı olduğu söylenen Ahmet Kara’ın Beykoz’daki evine geldiğini, Afrika’ya bir okul istediğini yazdı.

Öztürk yardımcı olamayacağını iletince de Kara’nın kendisini “Organize Polislerini durduramıyoruz” diye tehdit ettiğini iddia etti ve “Cezaevine gönderilmekle tehdit edildim ve gönderildim.” diye yazdı.

Fidel Okan, paylaştığı fotoğraftaki isimleri şöyle yazdı: “Fotoğraftakiler sağdaki; Kainat İmamı! Fetullah Gülen, ortadaki; İstanbul İmamı Ahmet Kara, Soldaki Dr. Kudret Ünal”

kara

galip

MEDYAGUNDEM

almanya

“Karanlık avukat” ve Odatv’den FETÖ tarzı yalanlar

Türkiye’deki referandumda ‘hayır’ kampanyasına açık destek veren Almanya bir skandala daha imza attı. Türkiye’deki anayasa …

fidel-okan

Mikser avukattan referandum provokasyonu!

Fetullahçı terör örgütü karşıtı maske takıp tamamen FETÖ’cü numaralarla FETÖ’nün çıkarlarına hizmet eden ve tamamen …

fidel2

Alçak herif!

Fidel Okan isimli karanlık ilişkileriyle tartışılan avukatın Halep’te yaşanan insanlık dramına dair paylaştığı bir tweete …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir