Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünün en karanlık adamı da paralel yoldaşlarıyla sokaktaydı!
turk-solu2

Gülen örgütünün en karanlık adamı da paralel yoldaşlarıyla sokaktaydı!

Attığı provokatif manşetlerle bilinen Türk Solu dergisinden Zaman Gazetesi’ne tam destek geldi. Derginin Genel Yayın Yönetmeni Gökçe Fırat’ın, hem gazetenin önündeki eylemde, hem de adliyede görünmesi dikkatlerden kaçmadı.


İnternet aleminde kimilerinin Avanak Avni dedikleri Fuat Avni’nin Twitter’daki paralel operasyonu iddiası yüzlerce kişiyi harekete geçirdi.

Eylemlerin ilk adresi Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü oldu. Gazeteciler susturulamaz yazan çeşitli pankartlar taşıyan grup, ıslıklar ve alkışlarla eylem yaptı.

sol-paralel

ZAMAN GAZETESİ ÖNÜNDE DE TOPLANDILAR

Yüzlerce kişilik bir grup da Avanak Avni’nin ‘yarısı gözaltına alınacak’ dediği Zaman Gazetesi’nin Yeni Bosna’daki binasının önünde toplandı.

Bu arada Emniyet Müdürlüğü önündeki grup da dağılarak daha sonra Çağlayan Adliyesi’nin önünde tekrar birleşti.

Bu eylemlerde dikkat çeken bir isim vardı. Türk Solu adlı faşist derginin genel yayın yönetmeni Gökçe Fırat, attığımanşetlerle hatırlanıyor. Fırat’ın hem Zaman gazetesinin önündeki eylemde, hem de adliyede görünmesi gözlerden kaçmadı.

gokce-firat

gokce-firat1

gokce-firat2

İşte o provokatif manşetlerden bazıları:

turk-solu

turk-solu1

MEDYAGUNDEM

ataov

Kadın muhabire kafa atan prof FETÖ’nün “Sol”undan

Dayakçı Prof. FETÖ’nün yönettiği sözde ‘SOL’cu derginin yazarı çıktı Haşmet Babaoğlu bugünkü köşe yazısında muhabirimiz …

sol3

Solcu kılıklı Amerikan uşaklarına bakın!

Bir zamanlar 6. filoyu denize dökmekle övünenler, şimdi ABD donanmasının Türkiye karşısındaki zaferini gösteren tweet’i …

gokce

Solcu maskeli FETÖ’cü tutuklandı

FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan Gökçe Fırat’ın tutuklandığı bildirildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili İsmail Uçar ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir