Anasayfa / ANALİZ / Gülen örgütü o iki polis muhabirini bakın ne diye dinlemiş?
dinleme1

Gülen örgütü o iki polis muhabirini bakın ne diye dinlemiş?

MEDYAGUNDEM.COM- Star gazetesinin bugün yayınladığı paralel örgütün dinleme listesinde birbirinden ilginç isimler var. Mesela ünlü manken Deniz Akkaya’nın yanı sıra 21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Hürriyet Gazetesi muhabiri Toygun Atilla da yer alıyor.

MHP tandanslı, milliyetçi ve askeri okullarda strateji dersleri veren Özdağ da “terör faaliyetleri” kapsamında dinlenmiş. Bir diğer isim ise Hürriyet’in en tecrübeli polis muhabiri Toygun Atilla. “Ulusalcı” olarak nitelendirilebilecek Atilla, emniyete girişi yasaklanan muhabirlerden aynı zamanda. Atilla da “Terör faaliyetleri” kapsamında dinlenmiş.

Diğer bir başka gazeteci ise Milliyet’in tecrübeli polis muhabiri ve kulis yazarı Tolga Şardan. Önemli haberlere imza atan Tolga Şardan ise “organize suç örgütü faaliyetleri” kapsamında dinlenmiş.

Yani Hürriyet’in muhabiri terör iddiasıyla, Milliyet’in muhabiri Organize Suç iddiasıyla dinlenmiş.

Hem MHP’ye hem de Milliyet ve  Hürriyet gazetesine ibret olur belki.

MEDYAGUNDEM

dinleme3

TİB’in yüzde 85’i BTK’nın üçte biri FETÖ’cü çıktı

BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, TİB’in yüzde 85’inin BTK’nın ise üçte birinin FETÖ’cü çıktığını …

dinleme3

FETÖ’nün hamisi Almanya’dan dünyayı sarsacak dinleme skandalı

Alman Dış İstihbarat Teşkilatı’nın (BND) farklı ülkelerdeki yabancı medya kuruluşlarında çalışan gazetecileri dinlediği öne sürüldü. …

zek1

İşte FETÖ’nün itirafçılık oyunu!

FETÖ davalarını yakından takip eden Gazeteci Toygun Atilla, FETÖ ana davasında yargılanan sanıkların savunmalarına dikkat …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir